TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Pondělní kurzy jsou v KC City

Upozorňujme, že dnes v pondělí, 29. dubna 2019, se lekce z KC City (kurzy Dp21 a Ds30) NEPŘESOUVAJÍ a konají se jako každý týden v KC City.

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :)

AKTUALIZACE

Kurzy v Prague Dance Centre ve středu 1. května PROBÍHAJÍ, naopak o týden později, 8. května, se konat nebudou. Bylo tak rozhodnuto na základě Vašeho přání. Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

LATINA SÓLO LADIES – mírně pokročilé a pokročilé

Týden plný pohybu a pohodového tance.
Pokročilá obtížnost předpokládá alespoň základní znalost těchto technik ze specializovaných kurzů latinskoamerických tanců pro sólo ženy nebo ze soutěžního – sportovního tance.
Workshop pro pokročilé je velkou inspirací i pro lektorky a lektory sólo LATINSKOAMERICKÝCH tanců a ZUMBY.

Obsahem kurzu jsou žhavé latinskoamerické tance – SAMBA, RUMBA, ČAČA a JIVE doplněné o původní karibské tance – SALSU a BACHATU. Možná Lenička udělá opět něco málo tance PASO DOBLE.

Workshop je zaměřený na ženský styling, energii a pokročilou techniku těchto tanců.
Kromě výuky techniky těchto tanců zde jde také o to si v pohodě a bez každodenních stresů skvěle zacvičit a udělat něco pro svoji postavu.

Okolí městečka Třešť a nedaleká krásná Telč, vzdálená cca 12 km, nabízí i mnoho příležitostí k výletům.
Prázdniny a naše letní škola se k tomu přímo nabízí.

Pokud jste někde absolvovali pouze „taneční“ v páru, doporučujeme základní kurz.
Pokud jste někde absolvovali kurzy ZUMBY, obzvlášť nižší úrovně, také doporučujeme spíše základní kurz.
Správný kurz – obtížnost – lze upravit také přímo na letní škole.

Przyhoda Agnieszka

Agniezska je usměvavá, strhující a velmi zkušená lektorka, která spolupracovala s řadou skvělých tanečníků a pedagogů salsy a pro kterou je salsa životním koníčkem.

Učila se od takových lektorů, jako je Pedro Goméz, Super Mario, El Ivanko a také od Daniely a Michala Sejkorových.

Vyučovala na řadě workshopů a vyučuje v různých českých tanečních centrech různé styly salsy:

• SALSA ON 1 – styl L.A.
  • SALSA ON 2 – styl NEW YORK

Byla taneční partnerkou El Ivanka – párová salsa, styl SALSA ON 2

V letech 2002–2004 byla také členkou S.E.C.S. Salsa Teamu manželů Sejkorových.

Už dlouho s ní spolupracujeme. Rozsévá kolem sebe radost.

Klimentová Lenka

Lenka tančila 6 let latinskoamerické tance a získala se svým partnerem mezinárodní výkonnostní třídu. Probojovali se také do čtvrtfinále Mistrovství ČR. Je součástí týmu, který získal titul vicemistra ČR družstev. Předloni čerstvě a šťastně vdaná Klimentová.

• tančila také 10 let modern dance
  • tančila ve třetí řadě Stardance
  • působí jako profesionální lektor v polské Varšavě
  • jako profesionální tanečnice vystupuje v řadě různých show, mimo jiné i s brazilskou karnevalovou sambou