TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

LATINA SÓLO LADIES – mírně pokročilé a pokročilé

Týden plný pohybu a pohodového tance.
Pokročilá obtížnost předpokládá alespoň základní znalost těchto technik ze specializovaných kurzů latinskoamerických tanců pro sólo ženy nebo ze soutěžního – sportovního tance.
Workshop pro pokročilé bude zcela jistě zajímavý i pro lektorky a lektory sólo LATINSKOAMERICKÝCH tanců a ZUMBY.

Obsahem kurzu jsou žhavé latinskoamerické tance – SAMBA, RUMBA, ČAČA a JIVE doplněné o původní karibské tance – SALSU a BACHATU. Možná Lenička udělá opět něco málo tance PASO DOBLE.

Workshop je zaměřený na ženský styling, energii a techniku těchto tanců.
Kromě výuky techniky těchto tanců zde jde také o to si v pohodě a bez každodenních stresů skvěle zacvičit a udělat něco pro svoji postavu.
Prázdniny a naše letní škola se k tomu přímo nabízí.

Pokud jste absolvovali pouze „taneční“, doporučujeme základní kurz.
Pokud jste absolvovali kurzy ZUMBY obzvlášť nižší úrovně, také doporučujeme spíše základní kurz.
Správný kurz – obtížnost – lze upravit také přímo na letní škole.

Przyhoda Agnieszka

Agniezska je usměvavá, strhující a velmi zkušená lektorka, která spolupracovala s řadou skvělých tanečníků a pedagogů salsy a pro kterou je salsa životním koníčkem.

Učila se od takových lektorů, jako je Pedro Goméz, Super Mario, El Ivanko a také od Daniely a Michala Sejkorových.

Vyučovala na řadě workshopů a vyučuje v různých českých tanečních centrech různé styly salsy:

• SALSA ON 1 – styl L.A.
  • SALSA ON 2 – styl NEW YORK

Byla taneční partnerkou El Ivanka – párová salsa, styl SALSA ON 2

V letech 2002 – 2004 byla také členkou S.E.C.S. Salsa Teamu manželů Sejkorových.

Už dlouho s ní spolupracujeme. Rozsévá kolem sebe radost.

Klimentová Lenka

Lenka tančila 6 let latinskoamerické tance a získala se svým partnerem mezinárodní výkonnostní třídu. Probojovali se také do čtvrtfinále Mistrovství ČR. Je součástí teamu, který získal titul vicemistra ČR družstev. Loni čerstvě a šťastně vdaná Klimentová.

• tančila také 10 let modern dance
  • tančila ve třetí řadě Stardance
  • působí jako profesionální lektor v polské Varšavě
  • jako profesionální tanečnice vystupuje v řadě různých show, mimo jiné i s brazilskou karnevalovou sambou