OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

LATINA SÓLO LADIES – mírně pokročilé a pokročilé

Týden plný pohybu a pohodového tance.
Pokročilá obtížnost předpokládá alespoň základní znalost těchto technik ze specializovaných kurzů latinskoamerických tanců pro sólo ženy nebo ze soutěžního – sportovního tance.
Workshop pro pokročilé bude zcela jistě zajímavý i pro lektorky a lektory sólo LATINSKOAMERICKÝCH tanců a ZUMBY.

Obsahem kurzu jsou žhavé latinskoamerické tance – SAMBA, RUMBA, ČAČA a JIVE doplněné o původní karibské tance – SALSU a BACHATU. Možná Lenička udělá opět něco málo tance PASO DOBLE.

Workshop je zaměřený na ženský styling, energii a techniku těchto tanců.
Kromě výuky techniky těchto tanců zde jde také o to si v pohodě a bez každodenních stresů skvěle zacvičit a udělat něco pro svoji postavu.
Prázdniny a naše letní škola se k tomu přímo nabízí.

Pokud jste absolvovali pouze „taneční“, doporučujeme základní kurz.
Pokud jste absolvovali kurzy ZUMBY obzvlášť nižší úrovně, také doporučujeme spíše základní kurz.
Správný kurz – obtížnost – lze upravit také přímo na letní škole.

Przyhoda Agnieszka

Agniezska je usměvavá, strhující a velmi zkušená lektorka, která spolupracovala s řadou skvělých tanečníků a pedagogů salsy a pro kterou je salsa životním koníčkem.

Učila se od takových lektorů, jako je Pedro Goméz, Super Mario, El Ivanko a také od Daniely a Michala Sejkorových.

Vyučovala na řadě workshopů a vyučuje v různých českých tanečních centrech různé styly salsy:

• SALSA ON 1 – styl L.A.
  • SALSA ON 2 – styl NEW YORK

Byla taneční partnerkou El Ivanka – párová salsa, styl SALSA ON 2

V letech 2002 – 2004 byla také členkou S.E.C.S. Salsa Teamu manželů Sejkorových.

Už dlouho s ní spolupracujeme. Rozsévá kolem sebe radost.

Klimentová Lenka

Lenka tančila 6 let latinskoamerické tance a získala se svým partnerem mezinárodní výkonnostní třídu. Probojovali se také do čtvrtfinále Mistrovství ČR. Je součástí teamu, který získal titul vicemistra ČR družstev. Loni čerstvě a šťastně vdaná Klimentová.

• tančila také 10 let modern dance
  • tančila ve třetí řadě Stardance
  • působí jako profesionální lektor v polské Varšavě
  • jako profesionální tanečnice vystupuje v řadě různých show, mimo jiné i s brazilskou karnevalovou sambou