TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

ZOUK – začátečníci a pokročilí

ZOUK je smyslný brazilský tanec, kterému stále více lidí propadá a stává se jejích koníčkem a vášní.
Naši lektoři jsou skvělí a doufám, že se letos budeme bavit stejně dobře jako loni.
První část týdne – pondělí-středa – budou vyučovat základy zouku.
Ve druhé části týdne čtvrtek-pátek nás čekají pokročilejší variace.
(V případě zájmu můžete přijet i na část týdne a my vám celkovou cenu pokrátíme podle počtu dnů, které u nás budete.)

Není třeba se hlásit v páru, je možné přijet i jednotlivě.

Obsah:

• celý týden minimálně 12×1,5hod. vedených tréninků
  • 3× latino tančírna
  • vedle toho můžete navštěvovat i lekce salsy a bachaty, casina de ruedy nebo latino ladies, to vše za jednu cenu.

Rekreace:

• využijte lokality Vysočiny a jižních Čech i na rekreaci a dá-li příroda i na koupání v nádherných přírodních koupalištích v okolí

Jakoubek Jakub

Jakub se věnoval sportovnímu společenskému tanci, ale v r.2009 přijel k nám na letní školu tance na salsu a záhy přesedlal na brazilský zouk a u toho už zůstal.
V současné době se velmi dobře zavedl nejenom v České republice a na Slovensku, ale i na mezinárodní scéně. Společně s Luckou Kubašovou vyučují ZOUK po celé Evropě a blízkém okolí a jsou všude velmi vychvalováni.
Navíc nám ho doporučil guru českého Zouku – Luděk Lužný.
Takže se máme na co těšit.

Kubašová Lucia

Na Slovensku se v juniorském věku několik let velmi úspěšně věnovala soutěžnímu sportovnímu tanci (občas nějaký ten titul) a později salse (občas nějaký ten titul i evropský).
Zouk se ale nakonec stal tím nejsilnějším zájmem. Jako velmi talentovaná a vnímavá partnerka vyučovala dokonce na řadě mezinárodních kongresech s Adiliem Portem, nazývaným „otec zouku“.
V současné době spolu s Jakubem Jakoubkem vyučují na mnoha místech po Evropě a jsou všude velmi příjemnou, oblíbenou a vítanou lektorskou dvojicí.
Týden s nimi si v Třešti určitě hodně užijeme.