Opakovací taneční kurzy tanečních i ladies - ZÁŘÍ 2018

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 3.9.2018. Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

ZOUK – začátečníci a pokročilí

ZOUK je smyslný brazilský tanec, kterému stále více lidí propadá a stává se jejích koníčkem a vášní.
Naši lektoři jsou skvělí a doufám, že se letos budeme bavit stejně dobře jako loni.
První část týdne – pondělí-středa – budou vyučovat základy zouku.
Ve druhé části týdne čtvrtek-pátek nás čekají pokročilejší variace.
(V případě zájmu můžete přijet i na část týdne a my vám celkovou cenu pokrátíme podle počtu dnů, které u nás budete.)

Není třeba se hlásit v páru, je možné přijet i jednotlivě.

Obsah:

• celý týden minimálně 12×1,5 hod. vedených tréninků
  • 5× latino tančírna
  • vedle toho můžete navštěvovat i lekce salsy a bachaty, casina de ruedy nebo latino ladies, to vše za jednu cenu.

Rekreace:

• Třešťský areál je dobře vybaven různými sportovišti – od vlastních tenisových kurtů až po minigolf
  • loni bylo zprovozněno koupaliště přímo v Třešti, v okolí je velký výběr přírodních lomů, dají se využít i koupaliště v Jihlavě, Dačicích a na dalších místech
  • jsme 12 km od Telče, Třešť je významným východiskem pro cyklovýlety (tedy…jestli vám zůstane vůbec nějaká energie)
  • využijte lokality Vysočiny a Jižních Čech i na rekreaci

Jakoubek Jakub

Jakub se věnoval sportovnímu společenskému tanci, ale v r.2009 přijel k nám na letní školu tance na salsu a záhy přesedlal na brazilský zouk a u toho už zůstal.
V současné době se velmi dobře zavedl nejenom v České republice a na Slovensku, ale i na mezinárodní scéně. Společně s Luckou Kubašovou vyučují ZOUK po celé Evropě a blízkém okolí a jsou všude velmi vychvalováni.
Navíc nám ho doporučil guru českého Zouku – Luděk Lužný.
Takže se máme na co těšit.

Kubašová Lucia

Na Slovensku se v juniorském věku několik let velmi úspěšně věnovala soutěžnímu sportovnímu tanci (občas nějaký ten titul) a později salse (občas nějaký ten titul i evropský).
Zouk se ale nakonec stal tím nejsilnějším zájmem. Jako velmi talentovaná a vnímavá partnerka vyučovala dokonce na řadě mezinárodních kongresech s Adiliem Portem, nazývaným „otec zouku“.
V současné době spolu s Jakubem Jakoubkem vyučují na mnoha místech po Evropě a jsou všude velmi příjemnou, oblíbenou a vítanou lektorskou dvojicí.
Týden s nimi si v Třešti určitě hodně užijeme.