Změna otevírací doby zápisové kanceláře ve čtvrtek 19.9.2019

Z provozních důvodů bude zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena dnes, ve čtvrtek 19. září 2019, pouze do 16:30. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

ZOUK – začátečníci a pokročilí

NOVINKOU letošního roku jsou dvě skupiny obtížnosti. Můžete si vybrat skupinu podle své zdatnosti. Když obtížnost netrefíte, můžete na místě skupinu změnit.

Není třeba se hlásit v páru, je možné přijet i jednotlivě.

Obsah:

• celý týden minimálně 12×1,5 hod. vedených tréninků
  • 5× latino tančírna
  • vedle toho můžete navštěvovat i lekce pokročilého zouku, salsy a bachaty, casina de ruedy nebo latino ladies, to vše za jednu cenu.

ZOUK je smyslný brazilský tanec, kterému stále více lidí propadá a stává se jejích koníčkem a vášní.

Naši lektoři jsou skvělí a doufám, že se letos budeme bavit stejně dobře jako loni, předloni i před několika málo lety.

Během celého týdne lektoři přizpůsobí náročnost výuky žákům.

(V případě zájmu můžete přijet i na část týdne a my vám celkovou cenu pokrátíme podle počtu dnů, které u nás budete.)

Rekreace:

• Třešťský areál je dobře vybaven různými sportovišti – od vlastních tenisových kurtů až po minigolf
  • loni bylo zprovozněno koupaliště přímo v Třešti, v okolí je velký výběr přírodních lomů, dají se využít i koupaliště v Jihlavě, Dačicích a na dalších místech
  • jsme 12 km od Telče, Třešť je významným východiskem pro cyklovýlety (tedy…jestli vám zůstane vůbec nějaká energie)
  • využijte lokality Vysočiny a Jižních Čech i na rekreaci

Jakoubek Jakub

Jakub se věnoval sportovnímu společenskému tanci, ale v r.2009 přijel k nám na letní školu tance na salsu a záhy přesedlal na brazilský zouk a u toho už zůstal.
V současné době se skvěle zavedl nejenom v České republice a na Slovensku, ale už dva roky putuje jako velmi respektovaný lektor i tanečník po celosvětové taneční scéně. Občas i společně s Luckou Kubašovou vyučují ZOUK po Evropě a blízkém okolí a jsou všude velmi vychvalováni.
Takže se máme na co těšit.

Kubašová Lucia

Na Slovensku se v juniorském věku několik let velmi úspěšně věnovala soutěžnímu sportovnímu tanci (občas nějaký ten titul) a později salse (občas nějaký ten titul i evropský).
Zouk se ale nakonec stal tím nejsilnějším zájmem. Jako velmi talentovaná a vnímavá partnerka vyučovala dokonce na řadě mezinárodních kongresech s Adiliem Portem, nazývaným „otec zouku“.
V současné době spolu s Jakubem Jakoubkem vyučují na mnoha místech po Evropě a jsou všude velmi příjemnou, oblíbenou a vítanou lektorskou dvojicí.
Týden s nimi si v Třešti určitě hodně užijeme.