TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

ZOUK – začátečníci a pokročilí

ZOUK je smyslný brazilský tanec, kterému stále více lidí propadá a stává se jejích koníčkem a vášní.
Naši lektoři jsou skvělí a doufám, že se letos budeme bavit stejně dobře jako loni.
Během celého týdne lektoři přizpůsobí náročnost výuky žákům.
(V případě zájmu můžete přijet i na část týdne a my vám celkovou cenu pokrátíme podle počtu dnů, které u nás budete.)

Není třeba se hlásit v páru, je možné přijet i jednotlivě.

Obsah:

• celý týden minimálně 12×1,5 hod. vedených tréninků
  • 5× latino tančírna
  • vedle toho můžete navštěvovat i lekce salsy a bachaty, casina de ruedy nebo latino ladies, to vše za jednu cenu.

Rekreace:

• Třešťský areál je dobře vybaven různými sportovišti – od vlastních tenisových kurtů až po minigolf
  • loni bylo zprovozněno koupaliště přímo v Třešti, v okolí je velký výběr přírodních lomů, dají se využít i koupaliště v Jihlavě, Dačicích a na dalších místech
  • jsme 12 km od Telče, Třešť je významným východiskem pro cyklovýlety (tedy…jestli vám zůstane vůbec nějaká energie)
  • využijte lokality Vysočiny a Jižních Čech i na rekreaci

Jakoubek Jakub

Jakub se věnoval sportovnímu společenskému tanci, ale v r.2009 přijel k nám na letní školu tance na salsu a záhy přesedlal na brazilský zouk a u toho už zůstal.
V současné době se velmi dobře zavedl nejenom v České republice a na Slovensku, ale i na mezinárodní scéně. Společně s Luckou Kubašovou vyučují ZOUK po celé Evropě a blízkém okolí a jsou všude velmi vychvalováni.
Navíc nám ho doporučil guru českého Zouku – Luděk Lužný.
Takže se máme na co těšit.

Kubašová Lucia

Na Slovensku se v juniorském věku několik let velmi úspěšně věnovala soutěžnímu sportovnímu tanci (občas nějaký ten titul) a později salse (občas nějaký ten titul i evropský).
Zouk se ale nakonec stal tím nejsilnějším zájmem. Jako velmi talentovaná a vnímavá partnerka vyučovala dokonce na řadě mezinárodních kongresech s Adiliem Portem, nazývaným „otec zouku“.
V současné době spolu s Jakubem Jakoubkem vyučují na mnoha místech po Evropě a jsou všude velmi příjemnou, oblíbenou a vítanou lektorskou dvojicí.
Týden s nimi si v Třešti určitě hodně užijeme.