Změna otevírací doby zápisové kanceláře v Kongresovém centru

Z provozních důvodů je dnes, ve čtvrtek 18. dubna 2019, zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena pouze do 16:30. Na Velikonoční pondělí, 22. dubna 2019, bude zápisová kancelář zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :) Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

ZOUK – začátečníci a pokročilí

ZOUK je smyslný brazilský tanec, kterému stále více lidí propadá a stává se jejích koníčkem a vášní.
Naši lektoři jsou skvělí a doufám, že se letos budeme bavit stejně dobře jako loni.
Během celého týdne lektoři přizpůsobí náročnost výuky žákům.
(V případě zájmu můžete přijet i na část týdne a my vám celkovou cenu pokrátíme podle počtu dnů, které u nás budete.)

Není třeba se hlásit v páru, je možné přijet i jednotlivě.

Obsah:

• celý týden minimálně 12×1,5 hod. vedených tréninků
  • 5× latino tančírna
  • vedle toho můžete navštěvovat i lekce salsy a bachaty, casina de ruedy nebo latino ladies, to vše za jednu cenu.

Rekreace:

• Třešťský areál je dobře vybaven různými sportovišti – od vlastních tenisových kurtů až po minigolf
  • loni bylo zprovozněno koupaliště přímo v Třešti, v okolí je velký výběr přírodních lomů, dají se využít i koupaliště v Jihlavě, Dačicích a na dalších místech
  • jsme 12 km od Telče, Třešť je významným východiskem pro cyklovýlety (tedy…jestli vám zůstane vůbec nějaká energie)
  • využijte lokality Vysočiny a Jižních Čech i na rekreaci

Jakoubek Jakub

Jakub se věnoval sportovnímu společenskému tanci, ale v r.2009 přijel k nám na letní školu tance na salsu a záhy přesedlal na brazilský zouk a u toho už zůstal.
V současné době se skvěle zavedl nejenom v České republice a na Slovensku, ale už dva roky putuje jako velmi respektovaný lektor i tanečník po celosvětové taneční scéně. Občas i společně s Luckou Kubašovou vyučují ZOUK po Evropě a blízkém okolí a jsou všude velmi vychvalováni.
Takže se máme na co těšit.

Kubašová Lucia

Na Slovensku se v juniorském věku několik let velmi úspěšně věnovala soutěžnímu sportovnímu tanci (občas nějaký ten titul) a později salse (občas nějaký ten titul i evropský).
Zouk se ale nakonec stal tím nejsilnějším zájmem. Jako velmi talentovaná a vnímavá partnerka vyučovala dokonce na řadě mezinárodních kongresech s Adiliem Portem, nazývaným „otec zouku“.
V současné době spolu s Jakubem Jakoubkem vyučují na mnoha místech po Evropě a jsou všude velmi příjemnou, oblíbenou a vítanou lektorskou dvojicí.
Týden s nimi si v Třešti určitě hodně užijeme.