TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zápisy do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019 stále probíhají a místa ubývají

Stále je možné se zapsat do kurzů v Kongresovém centru Praha a to v Pondělí, Úterý, Středu, Pátek a Neděli od 16:15h. V těchto kurzech jsou místa jak pro chlapce tak pro dívky.

V nedělním kurzu na Paspově sále na Andělu jsou již poslední 3 místa pro chlapce!

Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

On-line přihláškou ZDE

Od září – Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Opakovací taneční kurzy tanečních i ladies - ZÁŘÍ 2018

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 3.9.2018. Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVINKA - LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

NOVINKA – LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

Byly jste celé prázdniny pryč a tance už se nemůžete dočkat? Otevřeli jsme pro Vás víkend plný tance, který Vás nastartuje do nové sezóny. Intenzivní víkendový workshop v Kongresovém centru Praha, každý den 3 hodiny latiny – každá hodina jiný tanec. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé, tedy pro všechny naše absolventky (i cizí). Lze zakoupit permanentku na celý víkend za 900,– nebo jeden den za 500,–. V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, bude možné zakoupit jednotlivé lekce za 200,–. NEVÁHEJTE, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlášky: https://www.tanecniskola.cz/…kurzy/ladies

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Tančírny v provozu i přes léto

Letos poprvé necháme naše pravidelné páteční tančírny v provozu i v průběhu letních prázdnin. Kromě státního svátku 6.7. jste vítáni každý pátek od 20:00 v Dancers' Clubu, Koněvova 19, těšíme se na vás!

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

KLASICKÝ BALET V PRAZE – začátečníci

Tento kurz je určen pro začátečníky.
Také tanečníci jiných tanečních technik si zde mohou doplnit své taneční vzdělání. Klasický balet je základem pro jakoukoliv taneční techniku a každý tanečník by měl alespoň elementární výuku absolvovat. Intenzivní týdenní workshop na letní škole je právě to, co by vás mohlo zajímat. Rozviňte svůj pohybový rejstřík.

Máme několik vynikajících zpráv:

• týden klasiky v Praze bude opět probíhat na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha, a.s.
  • je to centrum Prahy – přímo na metru „C“ Vyšehrad
  • na sále samozřejmě budete mít zrcadla, baletizol a tyče, navíc komfort klimatizace
  • v celém týdnu bude 12 tréninků v délce 1,5 hod. Zahájíme je v pondělí cca v 9:00 ráno. Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne do 18:00. Bližší informace Vám samozřejmě těsně před začátkem prázdnin pošleme.

Ubytování a stravování:

• pro mimopražské zájemce můžeme zajistit ubytování na Domově mládeže Neklanova, Praha 2. Je za velmi dobrou cenu, 300,– Kč/noc. Svůj požadavek můžete zaznačit v přihlášce.
  • stravování pro vás nezajišťujeme, ale je možné s stravovat přímo v Kongresovém centru nebo jeho okolí. Rádi Vám poradíme a doporučíme.

Márová Nikola

Nikola je první sólistkou baletu Národního divadla v Praze. Jsme moc rádi, že si našla čas a bude u nás v létě učit.

• v letech 1990–98 vystudovala Taneční konzervatoř v Praze pod vedením Hany Vláčilové, Zdeny Němcové a Pavla Ždichynce a absolvovala dvě stáže v Drážďanech
  • od roku 1999 je členkou Baletu Národního divadla
  • od roku 2001 je jeho sólistkou a od sezóny 2006–07 první sólistkou, což se jí povedlo jako nejmladší tanečnici v historii souboru
  • v roce 2002 obdržela ocenění Philip Morris Ballet Flower Award
  • mimo jiné hostovala jako Odetta a Odilie (balet Labutí jezero) v Helsinkách
  • v roce 2008 získala Cenu Thálie

Štípa Michal

Michal je prvním sólistou baletu Národního divadla v Praze.

• studoval Taneční konzervatoř v Brně
  • za sezonu 1998–1999 obdržel Cenu Philip Morris Flower Award za největší talent roku v oboru klasický tanec a o tři roky později získal hlavní Cenu Philip Morris Flower Award
  • v roce 2005 získal Cenu Thálie za roli Alberta v baletu Giselle a další převzal za rok 2007 za hlavní roli v choreografii Petra Zusky Sólo pro tři
  • hostuje na velkých tanečních scénách po celém světě