Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

KLASICKÝ BALET – Dětský taneční tábor

Jsme možná jediná letní škola tance, která je schopna nabídnout letní workshop plně zaměřený na klasický balet.
Máme na to také úžasné lektory, kteří tento tanec milují a snaží se předávat tuto techniku všem, kteří o to mají zájem.
Pro účast dětí na tomto letním workshopu je nutná větší zkušenost s klasickým baletem. Je potřeba stačit i fyzicky tempu a zátěži, která je 4,5 hodiny čistého času denně.
Minimální věk pro účast je 10 let.

Rozsah – 13 tréninků po 1,5 hod.

Musilová Iva

Absolventka Taneční konzervatoře Brno a brněnské Janáčkovy akademie múzických umění – obor taneční pedagogika.
Je jednou z nejmilejších a lektorek letní školy. Málokdo to se začátečníky a dětmi umí tak, jako ona.

Taneční a pedagogická praxe:

• 1993 – 1996 Národní divadlo v Brně – členka baletního souboru
  • 1996 – 1997 Laterna magika v Praze – sólistka baletu /umělecký vedoucí Jean Pierre Aviotte/
  • 1997 – 1998 privat. Ballettschule City Dance – Hamburg /pedagogická, choreografická a taneční činnost/
  • 1998 – 2001 Divadlo J.K.Tyla v Plzni – členka souboru s povinností sóla, asistent choreografa a repetitor, Baletní škola při DJKT – pedagogická činnost /kurzy klasického i moderního tance, baletní přípravky/
  • 2001 – 2007 Národní divadlo v Brně – sólistka baletu, pedagogická a choreografická činnost
  • 2002 – 2009 Oddíl moderní gymnastiky Trasko Vyškov – pravidelné lekce klasického tance, základy moderního tance, taneční přípravky, choreografická činnost
  • 2010 – 2011 pedagogická činnost – ZUŠ Jaroslava Kvapila, Baletní škola I.V.Psoty při ND Brno
  • 2012 .. pedagogická činnost – Taneční konzervatoř v Brně a VUS Ondráš

Strnad Petr

Je absolventem taneční konzervatoře hl. m. Prahy. V roce 2006 se stal členem souboru Baletu Národního divadla.
V roce 2009 byl jmenován demisólistou a o dva roky později sólistou.
Mezi jeho klasické sólové role patří Lenský v Oněginovi (chor.: j. Cranko), Gurn v La Sylphide, 1. variace, Pas de six a Tarantella ze 3. jednání baletu Napoli (chor.: F. Andersen podle A. Bournonvilla), Roderigo v Othellovi, Merkucio v Romeovi a Julii nebo Ruský tanec v Louskáčkovi (chor.: Y. Vamos), Přítel Prince v Popelce (chor.: J. Ch. Maillot)).
V moderním repertoáru tančí v choreografiích světoznámého Jiřího Kyliána – Sinfonietta, Petite Mort, Last Touch, Matse Eka – Carmen, Petra Zusky – Svěcení jara, BREL – VYSOCKIJ – KRYL / Sólo pro tři, D.M.J. 1953–1977, Mariin sen, 1. symfonie D-dur, A Little Extreme, Little Touch Of The Last Extreme, Jana Kodeta – Zlatovláska, Duel, Johana Grebena a Uri Ivgi – Santa Says Cut It!, Zuzany Šimákové – 6/2 člověka, Hany Turečkové – Malý Princ). V roce 2005 absolvoval letní seminář francouzské baletní školy pod vedením Cyrila Atanassoffa.
Získal několik ocenění na mezinárodních soutěžích: Prix Carpeaux (2004 – Francie, Valenciennes, 3. místo – kategorie Pré-Profesional a v roce 2006 – 2. místo v kategorii Pas de deux), 2. Mezinárodní baletní soutěž Brno 2006 (4. místo s prémií). V roce 2017 u nás učil poprvé několik lekcí v Praze a jsme moc rádi, že s námi pojede do Pelhřimova.