TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Pondělní kurzy jsou v KC City

Upozorňujme, že dnes v pondělí, 29. dubna 2019, se lekce z KC City (kurzy Dp21 a Ds30) NEPŘESOUVAJÍ a konají se jako každý týden v KC City.

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :)

AKTUALIZACE

Kurzy v Prague Dance Centre ve středu 1. května PROBÍHAJÍ, naopak o týden později, 8. května, se konat nebudou. Bylo tak rozhodnuto na základě Vašeho přání. Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit jak pro radost, tak třeba časem na soutěžích

Obtížnost:

Toto týdenní soustředění je určeno jak pro pravidelně trénující páry, tak pro nové zájemce o tanec na sportovní i na rekreační úrovni. Také těm, kteří absolvovali taneční – základní nebo pokračovací taneční kurzy, speciálky nebo experimentálky. Pokud vám zvolená obtížnost kurzu nebude vyhovovat, je možné ji přímo na místě změnit a účastnit se lekcí paralelního workshopu.

Lektoři:

Ve vedení tréninků se vystřídají jako každý rok kromě lektorů ještě Šárka Hesová a Martina Maňásková

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte, postavit vazby alespoň čtyř tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5 hod.
  • 3–4× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu – katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání na koupalištích a v přírodních lomech v okolí
  • Bar-bar

Zápisy jsou možné pouze v páru.

• pro rodinky s dětmi 3–9 let opět nabízíme hlídání dětí – tedy školku, kde děti mohou být po dobu výuky

Sedlář Milan

Vtipný a okouzlující tanečník s mezinárodní třídou ve STT – 3. místo na MČR ve STT v seniorské kategorii, vicemistr MČR družstev, účastník mnoha mezinárodních soutěží po celé Evropě, trenér a porotce ČSTS. Bývalý truhlář, který se stal nejdůležitějším zaměstnancem v TŠ HES, oblíbený lektor, rodák z Moravy a vášnivý fotograf.

Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance.

Vácha Jiří

Jirka má vytančenou mezinárodní třídu v latinskoame­rických tancích.

Je jedním z našich klubových trenérů soutěžních párů i hobby párů.