Změna otevírací doby Zápisové kanceláře v úterý 12. 11. 2019

Z provozních důvodů bude dnes, v úterý 12. 11. 2019, Zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena od 14:30 pouze do 17:20! Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Pražský pohár TŠ HES

Tuto sobotu, 9. listopadu 2019, pořádá Taneční škola Hes další letošní taneční soutěž. Pražský pohár TŠ Hes je soutěží vyhlašovanou Svazem učitelů tance (SUT). Konat se bude v našem oblíbeném Dancers' Clubu. Přijďte si zasoutěžit, nebo se alespoň podívat a soutěžící podpořit!

Těšíme se na vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ v období podzimních prázdnin

Připomínáme všem svým žákům tanečních kurzů pro mládež, že lekce ve dnech 24.-30. 10. 2019 (včetně) neprobíhají.

Lekce se nekonají:

• ve čtvrtek (kurz Z41) dne 24. 10. 2019
  • v pátek (kurz Z51) dne 25. 10. 2019
  • v neděli (kurzy Z71, Z72 a Z73) dne 27. 10. 2019
  • v pondělí (kurz Z11) dne 28. 10. 2019
  • ve středu (kurz Z31) dne 30. 10. 2019

Přejeme pěkné podzimní prázdniny!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit jak pro radost, tak třeba časem na soutěžích

Obtížnost:

Toto týdenní soustředění je určeno jak pro pravidelně trénující páry, tak pro nové zájemce o tanec na sportovní i na rekreační úrovni. Také těm, kteří absolvovali taneční – základní nebo pokračovací taneční kurzy, speciálky nebo experimentálky. Pokud vám zvolená obtížnost kurzu nebude vyhovovat, je možné ji přímo na místě změnit a účastnit se lekcí paralelního workshopu.

Lektoři:

Ve vedení tréninků se vystřídají jako každý rok kromě lektorů ještě Šárka Hesová a Martina Maňásková

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte, postavit vazby alespoň čtyř tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5 hod.
  • 3–4× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu – katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání na koupalištích a v přírodních lomech v okolí
  • Bar-bar

Zápisy jsou možné pouze v páru.

• pro rodinky s dětmi 3–9 let opět nabízíme hlídání dětí – tedy školku, kde děti mohou být po dobu výuky

Sedlář Milan

Vtipný a okouzlující tanečník s mezinárodní třídou ve STT – 3. místo na MČR ve STT v seniorské kategorii, vicemistr MČR družstev, účastník mnoha mezinárodních soutěží po celé Evropě, trenér a porotce ČSTS. Bývalý truhlář, který se stal nejdůležitějším zaměstnancem v TŠ HES, oblíbený lektor, rodák z Moravy a vášnivý fotograf.

Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance.

Vácha Jiří

Jirka má vytančenou mezinárodní třídu v latinskoame­rických tancích.

Je jedním z našich klubových trenérů soutěžních párů i hobby párů.