PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit jak pro radost, tak třeba časem na soutěžích

Obtížnost:

Toto týdenní soustředění je určeno především pro nové zájemce o tanec na sportovní i na rekreační úrovni. Těm, kteří absolvovali taneční – základní nebo pokračovací taneční kurzy, speciálky nebo experimentálky. Pokud vám zvolená obtížnost kurzu nebude vyhovovat, je možné ji přímo na místě změnit a účastnit se lekcí paralelního – obtížnějšího workshopu.

Lektoři:

Ve vedení tréninků se vystřídají jako každý rok kromě uvedených lektorů ještě další lektoři

Rozsah:

3 tréninky denně v délce 1,5 hod. Začínáme v 9:00 a končíme ve 20:30. Všechny 4 skupiny tohoto běhu se střídají na dvou sálech.
Možnost jít na trénink i s druhou skupinou, pokud to bude kapacitně možné.

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte, postavit vazby dvou standardních a dvou latinskoamerických tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5 hod.
  • 3–4× večerní practise
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu – katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání na koupalištích a v přírodních lomech v okolí
  • Bar-bar

Zápisy jsou možné pouze v páru.

Pro rodinky s dětmi 3–9 let nabízíme hlídání dětí – tedy školku, kde děti mohou být po dobu výuky

Vácha Jiří

Úžasně zábavný a vtipný tanečník. Od 5ti let se věnoval baletu a ve 12ti letech našel zalíbení v tanečním sportu. Pracuje v obchodě PRADA, protože je velikým bláznem do módy. Je velmi společenský a rád se účastní akcí se spoustou lidmi, je to takový náš „party boy“.

• je trenérem LAT
  • je držitelem mezinárodní třídy v latinsko-amerických tancích
  • třikrát účastníkem TOP 24 na Mistrovství České republiky.

Maňásková Martina

Věčně usměvavá lektorka, která žije tancem, trenérka soutěžních párů. S partnerem se věnují také disciplíně showdance, možná i proto miluje tvorbu a přípravu svatebních tanců. Ač vystudovaná diplomatka, ve svém životě se rozhodla věnovat práci a komunikaci s lidmi.

• vicemistryně republiky v showdance
  • semifinalistka taneční ligy
  • trenérka II.třídy sportovního tance