OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit a časem třeba začít jezdit na soutěže

Obtížnost:

Toto týdenní soustředění je určeno jak pro pravidelně trénující páry, tak pro nové zájemce o sportovní tanec i na rekreační úrovni. Také těm, kteří absolvovali taneční – základní a pokračovací taneční kurzy. Pokud si špatně zvolíte obtížnost, je možné to přímo na místě změnit.

Lektoři:

Ve vedení tréninků se vystřídají jako každý rok kromě lektorů ještě Šárka Hesová a Jiří Vácha.

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte a postavit vazby alespoň čtyřech tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5hod.
  • 3× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu – katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání na koupalištích a v přírodních lomech v okolí
  • barbar

Zápisy jsou možné pouze v páru.

Sedlář Milan

Vtipný a okouzlující tanečník s mezinárodní třídou ve STT – 3.místo na MČR ve standardních tancích v seniorské kategorii, vicemistr MČR družstev, účastník mnoha mezinárodních soutěží po celé Evropě, trenér a porotce ČSTS. Bývalý truhlář, který se stal nejdůležitějším zaměstnancem v TŠ HES, oblíbený lektor, rodák z Moravy a vášnivý fotograf

Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance.

Vojtíková Zdeňka

Velmi oblíbená a usměvavá lektorka, plná optimismu a energie, trenérka, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích, nedávno chodila do našich základních tanečních. Zapálená klavíristka, hráčka LARP (live action role-playing game), učitelka španělštiny, cestovatelka a botanička, studentka PřF UK, obor molekulární biologie rostlin.