Tomáš Vořechovský a Míša Nováková v kurzech LADIES!

Začátkem února zahajujeme 4 kurzy latino Ladies, exkluzivně pod vedením Tomáše Vořechovského a Míši Novákové, hvězd uplynulého ročníku Stardance!
Tomášem Vořechovským se můžete potkat v nedělních kurzech Lz75 a Lmp80 od 2. února
Kurzy s Míšou Novákovou poběží v úterý dopoledne, Lz03 a Lsp04, od 4. února
Přihlašování možné ZDE
Přijďte si zatančit do příjemných klimatizovaných sálů Kongresového centra!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Pro všechny, kteří chtějí lépe tančit jak pro radost, tak třeba časem na soutěžích

Obtížnost:

Toto týdenní soustředění je určeno jak pro pravidelně trénující páry, tak pro nové zájemce o tanec na sportovní i na rekreační úrovni. Také těm, kteří absolvovali taneční – základní nebo pokračovací taneční kurzy, speciálky nebo experimentálky. Pokud vám zvolená obtížnost kurzu nebude vyhovovat, je možné ji přímo na místě změnit a účastnit se lekcí paralelního workshopu.

Lektoři:

Ve vedení tréninků se vystřídají jako každý rok kromě lektorů ještě Šárka Hesová a Martina Maňásková

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte, postavit vazby alespoň čtyř tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5 hod.
  • 3–4× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z basicu – katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání na koupalištích a v přírodních lomech v okolí
  • Bar-bar

Zápisy jsou možné pouze v páru.

• pro rodinky s dětmi 3–9 let opět nabízíme hlídání dětí – tedy školku, kde děti mohou být po dobu výuky

Sedlář Milan

Vtipný a okouzlující tanečník s mezinárodní třídou ve STT – 3. místo na MČR ve STT v seniorské kategorii, vicemistr MČR družstev, účastník mnoha mezinárodních soutěží po celé Evropě, trenér a porotce ČSTS. Bývalý truhlář, který se stal nejdůležitějším zaměstnancem v TŠ HES, oblíbený lektor, rodák z Moravy a vášnivý fotograf.

Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance.

Vácha Jiří

Jirka má vytančenou mezinárodní třídu v latinskoame­rických tancích.

Je jedním z našich klubových trenérů soutěžních párů i hobby párů.