VSTUP do Kongresového centra Praha

Pro vstup do Kongresového centra Praha používejte vchod č. 11 – to je vchod, který je na zadní straně KCP u magistrály (od metra vlevo dozadu).
Ostraha nebo šipky vás nasměrují do jižního foyeur. V něm jsou uprostřed dveře s cedulí „Zrcadlové sály Taneční školy Hes“ a za nimi vstup na schodiště vedoucí do suterénu (-1. podlaží) k našim sálům.
Omlouváme se za poněkud krkolomnou cestu za tancováním, věříme však, že to za to stojí :-)

Začátek kurzů

Léto se blíží…

…a s ním snad už i pravidelné kurzy, na které jsme byli všichni zvyklí, a které nám a snad i vám už moc chybí! :-)
V týdnu od 31. května 2021 stále běží VIP kurzy, tj. open class jednotlivých tanců v omezeném počtu účastníků. Pořádáme pro vás kurzy jak tanečních pro dospělé a vysokoškoláky, tak oblíbené ladies kurzy. Vyberte si svůj oblíbený tanec a pojďte s námi pomalu, ale jistě vtančit do léta!

Velké kurzy o 10 lekcích začínáme od neděle 6. června 2021. Tyto kurzy budou, stejně jako loni, rozděleny na dvě části. První 4 lekce proběhnou v červnu a červenci, zbylých 6 lekcí vyjde pak na konec srpna a září. Všechno vám vysvětlíme přímo na lekcích a v e-mailu.
Přihlašovat se můžete už nyní, ať víme, na koho se můžeme těšit! Tradičně pořádáme kurzy pro dospělé, vysokoškoláky a pro sólo kurzy pro dámy kurzy.

Doufejme, že již na stálo, platí také nabídka individuálních lekcí. Pokud se necítíte přímo na společný kurz, jsou individuální lekce ideálním řešením. Na parket se po dlouhé přestávce můžete vrátit elegantně a v klidu :-)

Letní prázdninová škola tance 2021

Nezapomeňte, že i letos pořádáme taneční léto v Praze, na Vysočině a na jednom novém místě :-)
V rámci prázdninovky máte na výběr mnoho tanečních stylů a technik. Na přelomu července a srpna bohužel vynecháváme tradiční a oblíbenou Třešť a přesouváme LPŠT do jihočeského města Tábor, letos je tedy určitě co objevovat!
Informace, rozpis kurzů a přihlašovací formuláře naleznete na této stránce.

DŮLEŽITÉ!

Účast na všech kurzech a individuálních lekcích je podmíněna předložením jednoho z následujících potvrzení:

• potvrzení o jakémkoliv negativním testu na Covid-19 (PCR, antigenní nebo samotestem) ne starším 72 hodin (nebo čestným prohlášením o jeho absolvovaní s negativním výsledkem)
  • potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech
  • potvrzení o provedeném očkování

Příslušný dokument bude před zahájením každé lekce vyžadován lektorem.

31. 5. 2021

Květen 2021 aneb pomalu, ale jistě

Vážení příznivci tance, naši milí taneční přátelé,

po více než půl roce se snad začíná blýskat na lepší časy. Vzhledem k postupnému rozvolňování všemožných odvětví je i nám umožněno začít fungovat v omezeném režimu.

Od příštího týdne, tedy od pondělí 17. května 2021:

• otevřeme VIP kurzy do 10 osob – PÁROVÉ kurzy tedy pro 4 páry na lekci, kurzy LADIES pak pro 9 účastnic.
  • budou opět umožněny komerční individuální lekce – všechny lektory, lektorky a ceny za individuálky naleznete na této stránce.

DŮLEŽITÉ!

• potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech
  • potvrzení o provedeném očkování

Příslušný dokument bude před zahájením každé lekce vyžadován lektorem.

A co s velkými kurzy, jejichž začátek stále odsouváme? Doufejme, že je budeme moci začít ještě před letními prázdninami. Pokud se to nepovede, tak snad na podzim se už opravdu uvidíme všichni v plném počtu. O případném začátku velkých 10lekcových kurzů vás budeme včas informovat na všech dostupných kanálech!

Děkujeme za vaši přízeň, budeme se těšit na viděnou opět od 17. května!
12. 5. 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Czech English takto označené položky jsou povinné

Vyberte běh a kurz:

Informace o zpracování osobních údajů

Osobní údaje budou použity pouze pro vnitřní potřeby Taneční školy HES. Kromě údajů pro ubytovací zařízení nebudou poskytnuty třetím stranám.

Poznámka

Odesláním přihlášky souhlasíte se stornovacími podmínkami.