Taneční kurzy na DUBEN - ČERVEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných jarních tanečních kurzů:

Tančírny 2018

Vaše oblíbené tančírny v našem tanečním studiu Dancers' Club začínají již tento pátek 5.1.2018, tradičně v 19:30. Tak kdo už se nemůžete dočkat, přijďte si zatančit. Těšíme se na Vás!

Protančete s námi botky i v novém roce 2018

Radujte se s námi a bavte se tancem i v roce 2018!

Krásné Vánoce a protančený nový rok

vám přeje

Tým Taneční školy HES

Otevírací doba kanceláře mezi svátky

Zápisové kancelář v Kongresovém centru je otevřena do 21.12.2017. Poté je otevřena až od 3.1.2018.

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ ZIMA 2018

Právě jsme pro Vás zveřejnili rozpis víkendových tanečních na období ZIMA 2018. V tomto období jsou vypsány kurzy základní, pokročilí a speciálky! Jako NOVINKU jsme pro Vás otevřeli možnost přihlásit se jen na jeden den! Vyberte si tance, které potřebujete zopakovat a přihlašte se!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

28.ROČNÍK LETNÍ ŠKOLY TANCE

Připravujeme pro vás informace k letní prázdninové škole tance 2018
Do spuštění zápisů nejsou informace úplné a popisy jednotlivých kurzů budeme měnit.

START ZÁPISŮ většiny prázdninových workshopů předpokládáme do 26.února 2018

• 1.běh 2. – 6.7. 2018 klasika Praha
  • 2.běh 9. – 13.7.2018 moderna Praha
  • 3.běh 15. – 21.7.2018 klasika a moderna Pelhřimov
  • 4.běh 22. – 28.7.2018 STT+LAT hobby, salsa, bachata a zouk, latino ladies, Třešť
  • 5.běh 29.7.- 4.8.2018 soustře­dění sportovního tance – STT a LAT pro tř.E-A, Třešť
  • 6.běh 29.7.- 4.8.2018 HIPHOP MEETING 2018, Třešť
  • 9.běh 30.8.- 2.9.2018 CZECH DANCE CAMP, Třešť

Základní informace uvidíte při prokliknutí konkrétního zveřejněného kurzu

Loňské informace:

27.ročník LETNÍ PRÁZDNINOVÉ ŠKOLY TANCE 2017

NOVÉ INFORMACE a letní workshopy a soustředění jsou zveřejněny, letošní rok je připraven

• průběžný stav platných kurzů pro rok 2017 uvidíte při kliknutí na „přehled kurzů LPŠT“
  • po prokliknutí přes jednotlivé kurzy se otevřou podrobnější informace o konkrétním kurzu a jeho lektorech
  • veškeré informace o letní škole najdete v menu letní školy – nejdříve čtěte, potom teprve telefonujte :-)
  • v přihlašovacím formuláři si pak vyberete vše, co je pro objednávku důležité
  • cena uvedená v tabulce je pouze za workshop – u běhů mimo Prahu si můžete ještě doobjednat ubytování a stravu
  • kopii přihlášky včetně informaci k zaplacení dostáváte na mail uvedený v přihlášce (pokud náhodou nedostanete na mail kopii přihlášky, vyplňte prosím přihlášku znovu)
  • těsně před odjezdem na letní školu vám posíláme nástupní informace

O čem to všechno je

• Všechny letní workshopy u nás trénují vysoce kvalifikovaní profesionálové, kterých si i my velmi vážíme. Jsou to všechno prostě borci. Mařenku Bezejmennou v našem lektorském týmu nenajdete.
  • Jezdí k nám lidé z tanečních klubů a skupin z Čech, Moravy i Slovenska, někdy i z okolní Evropy – jednotlivě, v partičkách i celých tanečních skupinách, studenti konzervatoří a ZUŠ, trenéři tanečních skupin a škol a pedagogové ZUŠ.
  • Najde se něco pro středoškoláky i dospělé začátečníky i pro malé děti.
  • Tančíme od rána do večera a užíváme si prázdnin, pohody a toho, že tanec prostě milujeme.
  • Všechno je u nás pohromadě, vždy na jednom místě, nikam necestujete. A když nevyjde počasí, je to úplně jedno. U nás jste v pohodě, o bahýnko nezavadíte :-) .

NENECHTE SI O TOM JENOM ZDÁT, PROŽIJTE TO S NÁMI

V letošním roce se můžete těšit:

• na 7 běhů letní školy s cca 25 týdenními workshopy různých tanečních technik pro mládež a dospělé (PRAHA, PELHŘIMOV a TŘEŠŤ)
  • na dětský taneční tábor-klasický balet pro děti 10–14 let s intenzivními tréninky i doprovodným táborovým programem v Pelhřimově
  • jsou připravena otevřená specializovaná soustředění sportovního tance všech výkonnostních tříd s našimi i zahraničními lektory

Léto, slunce, voda, zábava, ale především TANEC, každodenní dřina, TANEC, pot a unavené svaly a zase TANEC. Mnoho lidí, kteří jsou naladěni na stejnou notu. Špičkoví lektoři, pro které výuka na naší letní škole není jenom práce. Volnost prázdnin a protančené večery v našich četných latinskoamerických, salsových, hiphopových a house párty a tančírnách. A také naše péče a pozornost, se kterou se snažíme, aby váš týden na naší letní škole opravdu stál za to. To je naše letní škola tance.
V roce 2017 je to již 27.ročník. To je tradice, na kterou jen tak nenarazíte. Celá generace již prošla našimi letními tréninkovými sály a pod vedením výjimečných trenérů a tanečních pedagogů zlepšovala svoje taneční umění.
Naši lektoři jsou výjimeční.

Těšíme se na vás.

Kurzy pro mládež a dospělé 2018

1. běh
2.7. — 6.7.