TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

28.ročník LETNÍ PRÁZDNINOVÉ ŠKOLY TANCE 2018

NOVÉ INFORMACE a letní workshopy a soustředění jsou zveřejněny, letošní rok je připraven

• průběžný stav platných kurzů pro rok 2018 uvidíte při kliknutí na „přehled kurzů LPŠT“
  • každé okénko v přehledu letní školy je samostatný kurz, na který se můžete přihlásit
  • po prokliknutí přes jednotlivé kurzy se otevřou podrobnější informace o konkrétním kurzu a jeho lektorech
  • veškeré informace o letní škole najdete v menu letní školy – nejdříve čtěte, potom teprve telefonujte :-)
  • v přihlašovacím formuláři si pak vyberete vše, co je pro objednávku důležité
  • cena uvedená v tabulce je pouze za workshop
  • u běhů mimo Prahu si můžete ještě doobjednat ubytování a stravu
  • v Praze můžeme zajistit ubytování, stravu nezajišťujeme
  • kopii přihlášky včetně informaci k zaplacení dostáváte automaticky na mail uvedený v přihlášce
  • těsně před odjezdem na letní školu vám pošleme nástupní informace

O čem to všechno je

• Všechny letní workshopy u nás vedou vysoce kvalifikovaní profesionálové, kterých si velmi vážíme. Jsou to všechno prostě borci. Mařenku Bezejmennou v našem lektorském týmu nenajdete.
  • Jezdí k nám lidé z tanečních klubů a skupin z Čech, Moravy i Slovenska, někdy i z okolní Evropy – jednotlivě, v partičkách i celých tanečních skupinách, studenti konzervatoří a ZUŠ, trenéři tanečních skupin a škol a pedagogové ZUŠ.
  • Najde se něco pro středoškoláky i dospělé, začátečníky i pro malé děti.
  • Tančíme od rána do večera a užíváme si prázdnin, pohody a toho, že tanec prostě milujeme.
  • Všechno je u nás pohromadě, vždy na jednom místě, nikam necestujete a nechodíte. A když nevyjde počasí, je to úplně jedno. U nás jste v pohodě, o bahýnko nezavadíte :-) .

NENECHTE SI O TOM JENOM ZDÁT, PROŽIJTE TO S NÁMI

Léto, slunce, voda, zábava, ale především TANEC, každodenní dřina, TANEC, pot a unavené svaly a zase TANEC. Mnoho lidí, kteří jsou naladěni na stejnou notu. Špičkoví lektoři, pro které výuka na naší letní škole není jenom práce. Volnost prázdnin a protančené večery v našich četných latinskoamerických, salsových, hiphopových a house párty a tančírnách. A také naše péče a pozornost, se kterou se snažíme, aby váš týden na naší letní škole opravdu stál za to. To je naše letní škola tance.

V roce 2018 je to již 28.ročník. To je tradice, na kterou jen tak nenarazíte. Celá generace již prošla našimi letními tréninkovými sály a pod vedením výjimečných trenérů a tanečních pedagogů zlepšovala svoje taneční umění.
Naši lektoři jsou výjimeční.

Těšíme se na vás.

Kurzy pro mládež a dospělé 2019