Program tanečních kurzů pro mládež

Začátek kurzu

Kurzy každoročně před-zahajujeme Seznamovací lekcí na začátku září. Tato lekce je neformální - seznámíte se s prostorem, s lektory, asistenty a hlavně mezi sebou navzájem, takže taneční v ostrém provozu už pak budou hračka :-)

Samotné kurzy začínají v týdnu na přelomu září a října, jedna lekce (2 × 45 minut) týdně. Tančíme každý den kromě soboty, takže je z čeho vybírat.

Náplň kurzů

V rámci každého kurzu se potkáme na 18 tanečních lekcích, v rámci kterých vás provedeme nejen tanečními kroky, ale i základy etikety a společenského chování.

Kvalitně a zábavnou formou vás naučíme tančit minimálně 12 tanců:

standardní tance - foxtrot, waltz, tango, valčík

latinskoamerické tance - jive, čača, salsa, rumba

Samozřejmě nevynecháme ani blues, plesovou klasiku, a český klenot polku. Na speciální a neformální civilní lekci nahlédneme do country tanců, zatančíme si i letkis a další zábavné tance, které využijete třeba na after-party :-)

Společenské chování a etiketa ke společenskému tanci neodmyslitelně patří. Proto vás budeme v tomto směru vzdělávat napříč tanečním kurzem. Několik situací si vyzkoušíte prakticky - jak se pozdravit, jak se představit, jak podat ruku. Ke kurzu pořádáme také lekce stolování (jako lekci navíc), na které vám detailněji vysvětlíme např. jak se obléci na různé společenské akce, jak telefonovat a samořejmě jak se chovat na rautu.

Ke kurzům pro mládež pořádáme i další doplňkové akce - Podzimní prodlouženou v pražské Lucerně, Vánoční ples, Lekci stolování a raut, a závěrečný Jarní ples.

Fotografie z kurzů nejen pro mládež a dalších našich akcí naleznete na našem Facebooku a Instagramu.

Velké slevy pro třídy a skupiny

Čím větší parta, tím více zábavy! Domluvte se se spolužáky, kamarády, sousedy nebo příbuznými, vytvořte velkou partu a dosáhněte na zajímavou slevu! Ozvěte se nám na hes@tanecniskola.cz a my vám obratem sdělíme výši slevy pro vaši skupinu. A dobrá zpráva je, že se každý z členů vaší party může hlásit do jiného kurzu - chápeme, že se celé třídě nemusí hodit taneční zrovna ve středu večer :-)

Pro velké skupiny máme přichystanou slevu až 1000 Kč/os. Vyplatí se to.