LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

Pokračování ve výuce tanečních kurzů v srpnu 2020

Vážení klienti,

druhá část tanečních kurzů, které byly zahájeny začátkem června, bude probíhat od neděle 23. 8. 2020. Tento den se bude pro nedělní kurzy konat 5. lekce. V následujícím týdnu (od pondělí 24. 8. 2020) pak budou probíhat lekce šesté.

Začátek kurzů platí po VŠECHNY KURZY, tedy i pro dětské kurzy a kurzy moderny. Se všemi se tedy budeme vídat zase od neděle.

Pokud Vás zajímá nahrazování lekcí, všechny kurzy naleznete v kalendáři právě probíhajících kurzů.

Máte-li dotazy, neváhejte se na nás obrátit na Facebooku, mailem, popř. telefonicky.
Vaše Taneční škola Hes

Taneční kurzy během letních prázdnin

Letní kurzy tanečních pro dospělé a ladies

I letos máme v nabídce několik letních kurzů tanečních pro dospěléladies! Tančíme na klimatizovaných sálech se zrcadly v Kongresovém centru na Vyšehradě každou středu a čtvrtek.

Každá lekce je věnována pouze jednomu tanci. Oproti standardnímu formátu kurzů, které běží přes rok, je možné se hlásit na jednotlivé lekce ZVLÁŠŤ. Cena jedné lekce tanečních je 250,– Kč/os., pro ladies 200,– Kč. Cena za více lekcí je ale samozřejmě výhodnější :)

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

Informace o kurzech ZDE
Rozpis lekcí:

• 15. 7. 2020 – Martin Pechanda a Lenka Kovandová – TANGO
  • 22. 7. 2020 – Robert Pěnkava a Anežka Štěpánková – RUMBA
  • 29. 7. 2020 – Roman Kytka a Míša Hradecká – WALTZ
  • 5. 8. 2020 – Michal Mládek a Martina Maňásková – CHACHA
  • 12. 8. 2020 – Milan Sedlář a Šárka Hesová – SLOWFOX
  • 19. 8. 2020 – Martin Vika a Jana Horáková – JIVE

Přihlášení na jednotlivé lekce – ZDE

LADIES KURZY

Informace o kurzech ZDE
Rozpis lekcí:

• 16. 7. 2020 – Martin Dolák – SAMBA
  • 23. 7. 2020 – Anežka Štěpánková – JIVE
  • 30. 7. 2020 – Míša Hradecká – RUMBA
  • 6. 8. 2020 – Michal Mládek – CHACHA
  • 13. 8. 2020 – Šárka Hesová – SALSA, BACHATA
  • 20. 8. 2020 – Martin Vika – TANGO

Přihlášení na jednotlivé lekce – ZDE

Neváhejte, a tančete i o prázdninách! Na podzim se zkušenosti budou hodit, nezapomeňte, že 10. října 2020 proběhne v Kongresovém centru na Vyšehradě odložený Jarní ples! :)

Zápisová kancelář přes léto UZAVŘENA

Připomínáme, že Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě je v období letních prázdnin UZAVŘENA. Budeme se na Vás těšit opět v září, a to během otevíracích hodin.

Taneční kurzy na PODZIM 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od ŘÍJNA 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od října otevíráme nových 15 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am jsme navíc rozšířili o kurzy zaměřené pouze na latinu. I od října si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také stále rozšiřují hvězdy Stardance Tomáš Vořechovský a Michal Mládek.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

Kongresové centrum Praha

Třída 5. května 65, Praha 4
Kongresové centrum Praha a.s., Praha 4, metro „C“ Vyšehrad
Vstup do KCP vchodem č.5 a pak pořád rovně kolem kavárny Melodie do skleněných dveří u Malého sálu a do dalších skleněných dveří Jižního foyeur.

V tanečním studiu se nachází dva zrcadlové sály a příjemná klubovna.

Sál 1

dance-station-vysehrad-1.jpg