Nové taneční kurzy DUBEN-ČERVEN 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od dubna 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od dubna otevíráme nových 22 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am navíc rozšiřujeme o kurzy zaměřené pouze na latinu. Od dubna si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také nově rozšiřují hvězdy Stardance Míša Nováková a Tomáš Vořechovský!

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

Kongresové centrum Praha

Třída 5. května 65, Praha 4
Kongresové centrum Praha a.s., Praha 4, metro „C“ Vyšehrad
Vstup do KCP vchodem č.5 a pak pořád rovně kolem kavárny Melodie do skleněných dveří u Malého sálu a do dalších skleněných dveří Jižního foyeur.

V tanečním studiu se nachází dva zrcadlové sály a příjemná klubovna.

Sál 1

dance-station-vysehrad-1.jpg