Prague Dance Centre SPŠ J.Gočára
Novinky
Ladies kurzy v KCP 11. 5. 2022 ODPADAJÍ

Odpadají středeční lekce ladies v KCP!

Z provozních důvodů musíme bohužel zrušit středeční lekce ladies s Tomášem Vořechovským. Týká se to tří kurzů:

  • Lz63
  • Lmp72
  • Lsp81

Pozor, že ve středu v KCP tedy není možné lekce ladies kurzů ani nahrazovat. O lekci ale nepřijdete, kurz bude o týden automaticky prodloužen :-)
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

Vaše Taneční škola Hes
10. 5. 2022

Páteční TANČÍRNY

PÁTEČNÍ TANČÍRNY každý týden v Dancers' Clubu

Držíme dlouholetou tradici oblíbených pátečních tančíren. Přijďte si užít páteční večer a třeba protančit to, co jste se v týdnu naučili ve svém kurzu. K dispozici máme velký sál s plochou parketu přes 200 m2 a příjemnou atmosférou. Hrajeme standardní i latinskoamerické tance, které občas prokládáme salsou, polkou či blues. Na tančírně si zatančíte zkrátka celý repertoár tanečních kurzů a možná ještě něco navíc. :-)
Tančírna je otevřena pro veškerou taneční i méně taneční veřejnost!

Po celou dobu je k dispozici příjemně vybavený bar a venkovní terasa. V teplých letních měsících a za příznivého počasí tančíme pod širým nebem s výhledem na Vítkov.
Tančírny se konají v žižkovském Dancers' Clubu, Koněvova 19, každý pátek mimo letní prázdniny. Poslední tančírna před letními prázdninami bude 24. 6. 2022.

Tančíme od 20:00, vstupné 100 Kč/os.

Těšíme se na vás!

Vstup do Kongresového centra VCHODEM Č. 5

Naši vážení taneční přátelé,

VSTUP do TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha JE VCHODEM č. 5, tedy tím, na který jsme všichni ještě docela dobře zvyklí :-)
Je to vchod ze strany výhledu na Prahu, z opačné strany než je kruhový objezd. Vstup vchodem č. 5 je otevřený pro nás všechny na všechny kurzy pro děti i dospělé, účastníky kurzů i trenéry a lektory včetně tréninků dětí, dospělých i přípravky – dopolední, odpolední i večerní.

Děkujeme za pochopení.
Taneční škola HES

Nové kurzy na PODZIM 2022

Přihlašování do nových kurzů od ŘÍJNA 2022 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond i náš HOBBY KLUB.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V říjnu otevíráme nových 17 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete i dopoledne s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

PŘIHLÁŠKY:

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.
V nutných případech se obracejte na 603 47 47 17.

Plesová sezona bude v říjnu pomalu začínat, a tak se bude hodit zopakovat si všechno tančení – anebo se odhodlat a konečně s tancováním začít :-)
Vaše Taneční škola Hes

Nový kurz KARIBSKÝCH tanců

KARIBIK na VYŠEHRADĚ

Žhavá novinka letošního jara? Karibik u nás v Praze!
Otevíráme úplně nový kurz základů vybraných karibských tanců. Pokud vás taneční techniky z exotického Karibiku zajímají, ale zatím jste se neodhodlali k tomu je vyzkoušet, je náš kurz ideálním místem, kde s těmito tanci začít!
Pod vedením Marie Ančerlové a Jindry Hese se naučíte základy liniové salsy, bachaty a zouku, a určitě zbyde prostor i pro salsu Casino rueda.
Kurz se koná pravidelně každou středu od 19:00 hodin, začínáme 27. dubna 2022. Kurz obsahuje 8 lekcí – ještě před prázdninami tak už budete bezpečně vědět, který karibský tanec je vaším novým oblíbencem :-)
Na kurz není třeba se hlásit v páru.

Více informací a přihlašování ZDE.

Těšíme se na vás!

karibik
LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE - přihlašování spuštěno!

32. ročník Letní prázdninové školy tance je tu!

Spustili jsme přihlašování na letošní LPŠT.
Vyberte si z 15 workshopů rozličných tanečních stylů! Letní týdny s námi můžete strávit v již tradičně v Praze a Pelhřimově, a po loňském úspěchu také v Táboře. Třešťskou pohodu odkládáme prozatím na další rok, uvidíme, jak se věci vyvrbí.

Přihlašování jednotlivé kurzy/worksho­py/soustředění je možné online, přehledný rozpis běhů a jednotlivých workshopů naleznete v rozvrhu zde.

Pokud máte jen trošku v plánu tančit v létě s námi, přihlaste se, prosím, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Kurzovné můžete uhradit třeba až v červenci, důležitá je přihláška! :-)

Pro aktuální dění, informace a události na jednotlivé běhy sledujte FB skupinu Letní prázdninová škola tance – Taneční škola HES.

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2022/2023

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2022

Dnes, tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2022. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Do tanečních se prostě chodí.

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

PŘIHLÁŠKY:

  1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Další informace o kurzech Vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo v nutných případech na telefonním čísle 603 47 47 17.

Těšíme se na Vás! :-)

Změna místa zápisové kanceláře

Vážení taneční přátelé,

zápisová kancelář (pokladna) TŠ Hes v Kongresovém centru na Vyšehradě je PŘESUNUTA do žižkovského Dancers' Clubu.
Kurzy lze hradit v hotovosti nově v Dancers' Clubu na Žižkově, Koněvova 19, anebo využívejte pro úhradu bankovní převod. Recepce Dancers' Clubu je otevřena následovně:

  • pondělí 17:30–20:30
  • úterý 17:30–21:30
  • středa 15:30–22:00
  • čtvrtek 18:00–22:00

Děkujeme za pochopení, budeme se těšit na viděnou na baru :-)
Vaše Taneční škola Hes
 

21.5.2022

Kdo: Věra B., 175 cm - 185 cm ( 45 let ) , kontakt: javora.vera@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Letní prázdninová škola

Ahoj, hledám vysokého partnera (nejlépe nad 185cm) na Letní prázdninovou školu do Tábora. Termín dohodou, zkouška samozřejmostí, zkušený tanečník vítán. Děkuji.

3.5.2022

Kdo: Zuzana Tomášková, 160 cm - 170 cm , kontakt: zuzana.lejckova@gmail.com , tel.:604204240
Hledá: partnera, zajímá se o: Letní prázdninová škola

Krásný den, najde se taneční partner se zájmem o letní taneční školu? Má výška bez podpatků 170cm, absolvovány masterky.

24.4.2022

Kdo: Tomáš Vondra, 170 cm - 180 cm ( 35 let ) , kontakt: wondra@volny.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Soutěžní tanec

Po menší covidové pauze chci opět začít se soutěžním tancem. Mám třídu C/C a partnerka by také měla mít na poličce medaile z třídy D. Představoval bych si tréninky 2-3x týdně v Praze.

19.4.2022

Kdo: Martin Veselý, 190 cm - 200 cm , kontakt: Martinvese95@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám věkově odpovídající (přibližně 17 až 27 let) sympatickou slečnu na plesy, tančírny nebo taneční kurzy. Jsem asi 190cm vysoký a hodně sportovně založený. Mám za sebou pokračovačky i speciálky, ale klidně si nějaké kurzy zopakuju.
Rád se něco nového naučím a zlepším se, ale hlavně musí být tanec pro oba zábava. :-)

16.4.2022

Kdo: Milena Virtová, 155 cm - 165 cm ( 50 let ) , kontakt: milena.virtova@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, chtěla bych do základního kurzu karibských tanců od 27.4. a nemám tanečníka. Najdu? PS: taneční jsem sice absolvovala v minulém století, ale základ (asi 20 minut…) bachaty před pár lety přímo v Karibiku:-)

14.4.2022

Kdo: Romana Synková, 155 cm - 165 cm ( 51 let ) , kontakt: romana.hulkova@volny.cz , tel.:721907974
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Ráda bych touto cestou našla taneční doprovod na ples 23.4. Chodím do ladies, kromě plesu bych zkusila občas i tančírnu, takže bych uvítala sympatického a věkově přiměřeného partnera.

6.4.2022

Kdo: Jaroslav Krček, 175 cm - 185 cm ( 48 let ) , kontakt: Jaroslav.krcek@seznam.cz , tel.:774603444
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám dívku či paní která ráda tančí tango

3.4.2022

Kdo: David Klíž, 165 cm - 175 cm ( 25 let ) , kontakt: DavidKliz.loker@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, jmenuji se David a rád bych se zlepšil ve společenských tancích. Byl jsem na dvou základních tanečních (takže již lehkou znalost mám), ale nevadilo by mi si zopakovat klidně opět základní taneční.

22.3.2022

Kdo: Kseniia Slabodeniuk, 155 cm - 165 cm ( 26 let ) , kontakt: slabodenyuk95@bk.ru
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj! Jsem Kseniia. Je mi 26 let. Měřím 160 Cm bez podpatků. Hledám partnera do dubnových tanečních kurzu (speciálky nebo pokročily). Už jsem tancovala několik let, ale to bylo 10 let zpátky.. (STT a LAT, třída D)..:( teď chci znovu začít tančit a zlepšit svou úroveň ( individuální lekce/ tančirny jsou také k diskuze). Učím se rychle a ráda doženu případný rozdíl ve zkušenostech!
Budu se těšit na odpověď a na společně zážitky v tance :)

21.3.2022

Kdo: Marek Novák, 165 cm - 175 cm ( 24 let ) , kontakt: mareknovak.z@gmail.com , tel.:607178462
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku na občasné lekce rekreačního tance v Praze. Preferuji latinské, ale nepohrdnu ani klasickými. Jsem strašně maličkej (165 cm), tak s tím prosím počítej :D. Studuji a pracuji jako ajťák a barman. Tanec beru jen jako odreagování.

19.3.2022

Kdo: Martin Vondrák, 175 cm - 185 cm ( 33 let ) , kontakt: Matiasvond@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, kurzy budou co nevidět a rád bych šel tančit. Pravda že zde rád potkám nejen taneční partnerku. Ale i do života nějaká co bude ráda za muže co chce z vlastní vůle tančit, občas přinesu růže nebo tě jen rozesmívat. Preferuji na úrovni základních či pokračovaček. Věkem trochu mladší než-li já. O mne 33 let, průměrná postava i vzhled. Pracující, šikovný, skromný, se sportovními zájmy. Dokonalý nejsem, a dokonalou nehledám. Stačí když přeskočí jiskra. Stačí mi jedna. Takže nabítka je limitovaná.

15.3.2022

Kdo: Eva V, 165 cm - 175 cm ( 37 let ) , kontakt: Silohim@centrum.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Ráda bych našla tanečního partnera, kterého tanec baví a chtěl by se v něm zdokonalit. Moje představa je jedna vedená lekce (trénink v klubu/individuálka) a jeden volný trénink/tančírna. Ale nebráním se ani jiné možnosti, když jsme si s partnerem sedli, byli jsme na parketu i několikrát týdně:).
Věk partnera pro mě není tolik důležitý, ale fajn by byla přiměřená výška a ochota na sobě v tanci pracovat. Budu se těšit na případnou nezávaznou zkoušku na parketu.

14.3.2022

Kdo: Kateřina Grigorjeva, 170 cm - 180 cm ( 32 let ) , kontakt: tanecskatkou@email.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj, hledám cílevědomého partnera na STT, LAT, případně pouze na jednu disciplínu do kategorie Dospělí příp. Senior I. Já mám ve STT E (loni jsem trénovala D sestavy), v latině jsem zatím nesoutěžila, ale aktivně ji trénuji. Jako bonus přidávám baletní průpravu a hudební sluch :) Budu se těšit na odpověď a na nezávaznou zkoušku!

6.3.2022

Kdo: Hana Zemanová, 155 cm - 165 cm ( 21 let ) , kontakt: zemanovahanule@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ráda bych našla tanečního partnera na základní taneční kurz.Je mi 21 let,163cm a bydlím v Praze:).Touto cestou bych se ráda seznámila s někým novým touto příjemnou cestou.Chci se naučit něco nového,ale nebrat to nějak extra vážně:) spíše si zpříjemnit volný čas a poznat někoho nového:)
Ráda bych spíše partnera blíž mému věku:)

25.2.2022

Kdo: Martin Veselý, 190 cm - 200 cm , kontakt: Martinvese95@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám sympatickou slečnu na pokračovačky/speciálky/experimentálky pro vysokoškoláky nebo i na plesy nebo tančírny. Když zvládneme v pohodě komunikaci tak můžeš být klidně ze středoškolských kurzů :-). Rád bych tancování věnoval víc, než jednu lekci za týden a zvládl i techniku, aby tanec nějak vypadal. Jsem asi 190cm vysoký a hodně sportovně založený.

22.2.2022

Kdo: Marta Kršková, 155 cm - 165 cm , kontakt: martasek69@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Hledám tanečního partnera na jakýkoli tanec pro zábavu. Chci ale navštěvovat nějaký kurz - něco se naučit.
Jsem středně pokročilá v Latině a STD tancích. Ráda bych zkusila třeba salsu, či cokoli jiného.
Věk: kolem 60 let.
Jsem menší štíhlé postavy.
Napiš na: martasek69@seznam.cz
Vyměníme si foto.

19.2.2022

Kdo: Edgar Regalado, 160 cm - 170 cm ( 31 let ) , kontakt: rega.omega@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj! Hledám partnerku na pokračovací kurz od dubna 2022, případně do tančirny.
Jmenuji se Edgar, měřím 167cm bez bot, je mi 31 let a už mám za sebou základní taneční kurz. Rad tancuju a občas jsem chodil do tančírny. Ve současně době tancuju pravidelně, ale salsu a bachatu. Tyto rytmy se mi moc dobře daří. Nicméně rád bych se učil víc z klasických tanečních stylů, a proto bych rád se učástnil kurzu v dubnu.

Kdo: Patrik Zeman, 180 cm - 190 cm ( 22 let ) , kontakt: pato.zeman@centrum.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj, hledám taneční partnerku. Je mi 22 let a měřím asi 184 cm. Třídu zatím žádnou nemám. Mám vychozene kurzy v taneční škole, jak základní, tak pokročilé až speciálky zde v taneční škole. Poté jsem byl v klubu tanec pro všechny kde jsem se učil choreografii na soutěž třídy E

13.2.2022

Kdo: Pavel Brodsky, 170 cm - 180 cm ( 52 let ) , kontakt: brod@centrum.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám taneční partnerku do dubnových experimentálek. Případné tančírny a individuální lekce jsou k diskuzi. (Myslím si že můj fyzický věk neodpovídá mému mentálnímu věku) Určitá míra tolerance je vítána.

11.2.2022

Kdo: Daniela Vávrová, 165 cm - 175 cm ( 31 let ) , kontakt: ancie@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj :-)
Jmenuji se Daniela, jsem z Prahy, měřím 174 cm a touto cestou hledám tanečního partnera pro trénování, indivky a soutěže. Tančím již nějakou dobu bez partnera, a proto nemám třídu. Tančím v soutěžní standardní formaci Standardklubu Praha.
Těším se na nezávazném tréninku. :-)

9.2.2022

Kdo: Hana Slapničková, 165 cm - 175 cm , kontakt: h.slapnickova@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj!
Hledám tanečního partnera na již rozjeté a zaplacené experimentálky (leden-březen) a/nebo dále pokračování, ať už se bude jednat o masterky-diamondky či pohodové tréninky v tanečním klubu. Ráda bych se po delší pauze vrátila k tanci opět intezivněji.
Vytančenou třídu nemám žádnou, taneční historii však ano. Ráda bych trénovala 2-3x týdně, vše záleží na společné domluvě. Soutěžím se do budoucna nebráním, mým hlavním cílem je užít si radostně společně strávený čas na parketě, naučit se novým věcem a zdokonalovat se.
Je mi 32 let, jsem štíhlá, měřím 171cm bez podpatků. Učím se rychle a ráda doženu případný rozdíl ve zkušenostech na individuálních lekcích.
Pokud tě můj inzerát zaujal, budu ráda když se mi ozveš a probereme možnosti :)

28.1.2022

Kdo: L. P., 180 cm - 190 cm ( 60 let ) , kontakt: jizobsazeno@centrum.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Ostatní

Hledám taneční partnerku STT a LAT, muž 60+,184 cm, 85 kg, taneční úroveň třídy D, hledá taneční partnerku přiměřeného věku, výšky a tanečních zkušeností, která se může zúčastňovat tréninků 1-2x v týdnu, má možnost vyjet na LŠT a ráda si zatančí v tančírně. Těším se na společné zážitky z tance.

22.1.2022

Kdo: Max Šefčík, 175 cm - 185 cm ( 27 let ) , kontakt: max.sefcik@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Rád bych našel někoho přiměřeného výškou a věkem do pokračovacího kurzu, nejlépe VŠ pondělí. l. lekce již proběhla, tak by to muselo být dost rychlé, v tanci bych rád pokračoval i v navazujících kurzech.

17.1.2022

Kdo: Anna Marešová, 160 cm - 170 cm ( 56 let ) , kontakt: anna.m.k@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnera do tanečního kurzu v Praze pro středně pokročilé. Pokud možno i se smyslem pro humor

12.1.2022

Kdo: Ondřej Buchtík, 165 cm - 175 cm ( 40 let ) , kontakt: ondrej.buchtik@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, najdu ještě na poslední chvíli partnerku do pokračovaček (zvládl bych i speciálky)? Pokud to máš podobně, klidně napiš. Já, 40 let, 172 cm. Ondra

« Předchozí 1 2 Další »