Prague Dance Centre SPŠ J.Gočára
Novinky
Páteční TANČÍRNY přes léto

Tančírny mají o prázdninách pauzu!

Na tradičních pátečních tančírnách se během letních prázdnin nepotkáme. Nadcházející tančírna proběhne v pátek 9. září 2022.

Místo tančíren budeme částečně odpočívat, ale hlavně tančit úplně jinde! Třeba v Táboře nebo Pelhřimově, kam za námi a tancem můžete přijet i vy. Přehled kurzů letošní Letní prázdninové školy tance najdete třeba tady.

Pokud se vám z Prahy nechce, nebo se vám to časově zkrátka nehodí, připomínáme naše letní kurzy pro PÁRY i kurzy LADIES – vždy v pondělí a v úterý v Kongresovém centru na Vyšehradě. V těchto kurzech si můžete vybrat jen ty lekce a tance, které vás opravdu baví, nebo na které budete mít zrovna čas. Programy jednotlivých lekcí jsou na stránkách rozpisu kurzů.

Těšíme se na viděnou na rozpáleném tanečním parketě!

LETNÍ TANEČNÍ KURZY - ladies i párové kurzy

Tančete s námi i přes léto

Ani letos nebudeme během letních prázdnin tanečně zahálet! Nabízíme letní taneční kurzy, které můžete absolvovat jako celek 7 lekcí, anebo si vybrat jen ty lekce a tance, které vás zajímají nejvíce. Tradičně se totiž budeme v rámci letních tanečních kurzů věnovat každý týden jinému tanci. Lekce proto můžete zakoupit i jednotlivě – třeba podle svých prázdninových časových možností. Všechny taneční kurzy pořádáme v klimatizovaných zrcadlových sálech Kongresového centra na Vyšehradě. Nemusíte se tedy bát úmorných veder :-)
Pro pohodlné tančení v letních kurzech je nutné znát alespoň základní kroky jednotlivých tanců.

LADIES – kurzy pro ženy a dívky

Cena 1 lekce 250 Kč. Lekce se konají každé pondělí od 18:00 a od 19:00. Začínáme v PONDĚLÍ 18. července!
Přihlašování a program jednotlivých lekcí naleznete zde.

PÁROVÉ KURZY

Cena 1 lekce 350 Kč/os. Lekce se konají každé úterý od 18:15 a 20:20. Začínáme v ÚTERÝ 19. července!
Přihlašování a program jednotlivých lekcí naleznete zde.

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE

Pokud se vám v létě chodit do tanečních nechce anebo toužíte po intenzivnějším tanečním zážitku, určitě nepřehlédněte naši LETNÍ PRÁZDNINOVOU ŠKOLU TANCE. Letošní 32. ročník této velké taneční tradice nabízí řadu kurzů, ze kterých si určitě vyberete. Vše hezky na jednom místě – buďto ve školním areálu v Pelhřimově, nebo v centru Tábora v pohodlí hotelu Palcát.

Těšíme se na viděnou na tanečním parketě i v létě! :-)

Nové kurzy na PODZIM 2022

Přihlašování do nových kurzů od ŘÍJNA 2022 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond i náš HOBBY KLUB.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V říjnu otevíráme nových 17 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete i dopoledne s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

PŘIHLÁŠKY:

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.
V nutných případech se obracejte na 603 47 47 17.

Plesová sezona bude v říjnu pomalu začínat, a tak se bude hodit zopakovat si všechno tančení – anebo se odhodlat a konečně s tancováním začít :-)
Vaše Taneční škola Hes

Nový kurz KARIBSKÝCH tanců

KARIBIK na VYŠEHRADĚ

Žhavá novinka letošního jara? Karibik u nás v Praze!
Otevíráme úplně nový kurz základů vybraných karibských tanců. Pokud vás taneční techniky z exotického Karibiku zajímají, ale zatím jste se neodhodlali k tomu je vyzkoušet, je náš kurz ideálním místem, kde s těmito tanci začít!
Pod vedením Marie Ančerlové a Jindry Hese se naučíte základy liniové salsy, bachaty a zouku, a určitě zbyde prostor i pro salsu Casino rueda.
Kurz se koná pravidelně každou středu od 19:00 hodin, začínáme 27. dubna 2022. Kurz obsahuje 8 lekcí – ještě před prázdninami tak už budete bezpečně vědět, který karibský tanec je vaším novým oblíbencem :-)
Na kurz není třeba se hlásit v páru.

Více informací a přihlašování ZDE.

Těšíme se na vás!

karibik
LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE - přihlašování spuštěno!

32. ročník Letní prázdninové školy tance je tu!

Spustili jsme přihlašování na letošní LPŠT.
Vyberte si z 15 workshopů rozličných tanečních stylů! Letní týdny s námi můžete strávit v již tradičně v Praze a Pelhřimově, a po loňském úspěchu také v Táboře. Třešťskou pohodu odkládáme prozatím na další rok, uvidíme, jak se věci vyvrbí.

Přihlašování jednotlivé kurzy/worksho­py/soustředění je možné online, přehledný rozpis běhů a jednotlivých workshopů naleznete v rozvrhu zde.

Pokud máte jen trošku v plánu tančit v létě s námi, přihlaste se, prosím, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Kurzovné můžete uhradit třeba až v červenci, důležitá je přihláška! :-)

Pro aktuální dění, informace a události na jednotlivé běhy sledujte FB skupinu Letní prázdninová škola tance – Taneční škola HES.

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2022/2023

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2022

Dnes, tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2022. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Do tanečních se prostě chodí.

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

PŘIHLÁŠKY:

  1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Další informace o kurzech Vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo v nutných případech na telefonním čísle 603 47 47 17.

Těšíme se na Vás! :-)

Změna místa zápisové kanceláře

Vážení taneční přátelé,

zápisová kancelář (pokladna) TŠ Hes v Kongresovém centru na Vyšehradě je PŘESUNUTA do žižkovského Dancers' Clubu.
Kurzy lze hradit v hotovosti nově v Dancers' Clubu na Žižkově, Koněvova 19, anebo využívejte pro úhradu bankovní převod. Recepce Dancers' Clubu je otevřena následovně:

  • pondělí 17:30–20:30
  • úterý 17:30–21:30
  • středa 15:30–22:00
  • čtvrtek 18:00–22:00

Děkujeme za pochopení, budeme se těšit na viděnou na baru :-)
Vaše Taneční škola Hes
 

15.8.2022

Kdo: Marie Nová, 150 cm - 160 cm ( 46 let ) , kontakt: m.nova75@seznam.cz , tel.:737580300
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnera do speciálek od října 2022. Měřím 150 cm. Chci si zase naplno užívat tanec.

9.8.2022

Kdo: Martina Zoubková, 170 cm - 180 cm ( 24 let ) , kontakt: zoubkova23@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj, touto cestou hledám partnera ideálně na LAT i STT, od září. Ráda bych časem soutěžila. Zatím trénuju jen půl roku bez partnera, ale tančila jsem deset let street dance plus trochu latino formace, takže už mám pár zkušeností ze soutěží, ač ne přímo v párových tancích. Bez podpatků měřím 172 cm.
Budu se těšit na případné nabídky. :)

24.7.2022

Kdo: Hana Q, 165 cm - 175 cm ( 20 let ) , kontakt: hananann.q@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, jsem studentka, 20 let, 169 cm a hledám partnera na latinskoamerické a standardní tance od září/října, ideálně přiměřené výšky a věku (180-190 cm/1-3 roky starší) a hlavně někoho, kdo tancuje rád a skrze tanec hledá především odreagování a příjemně a zábavně strávený čas, ale také se rád posouvá v tanci dál (na soutěžní tancování pro zatím nemám čas). Pokud má někdo podobný zájem a představu, ať se mi ozve na mail hananann.q@gmail.com.
Hana

21.7.2022

Kdo: Klára Podimáková, 150 cm - 160 cm ( 31 let ) , kontakt: podimakovak@seznam.cz , tel.:725370506
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ráda bych navázala, tam kde jsem kvůli studiu Sociální práce skončila. Mám třídu E - v LAT i ve STT(tančila jsem v Klubu Bohuslava Matyáše Kolín). V současnosti se chci specializovat na standardní tance. Preferuji kontakt prostřednictvím uvedeného e-mailu. Budu se těšit, Podimáková Klára.

Kdo: Klára Podimáková, 150 cm - 160 cm ( 31 let ) , kontakt: podimakovak@seznam.cz , tel.:725370506
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ráda bych navázala, tam kde jsem kvůli studiu Sociální práce skončila. Mám třídu E - v LAT i ve STT(tančila jsem v Klubu Bohuslava Matyáše Kolín). V současnosti se chci specializovat na standardní tance. Preferuji kontakt prostřednictvím uvedeného e-mailu. Budu se těšit, Podimáková Klára.

18.7.2022

Kdo: Petr Svoboda, 180 cm - 190 cm , kontakt: svope@email.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám partnerku na letní procvičování v tančírnách a taky je možnost úterních lekcí jednotlivých tanců tady u Hese :-) Je mi 30 a mám 190 cm.

Kdo: Miloš Macek, 175 cm - 185 cm , kontakt: mil17@post.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Dobrý den,
hledám partnerku, která by se mnou občas v létě vyrazila na letní taneční nebo do tančírny.
Co např. 26.7.2022 – Milan Sedlář s partnerkou – SLOWFOX:-)
Přeju krásné léto:-)

30.6.2022

Kdo: Ondřej Machek, 175 cm - 185 cm ( 17 let ) , kontakt: ondrajbc@email.cz , tel.:737072840
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku do speciálek. Rád bych začal někdy v září či říjnu, jak bude možné začít. Letos jsem vychodil pokračovačky a chtěl bych jít dál. Měřím 185 cm a jsem štíhlé postavy.

Ondra

24.6.2022

Kdo: Adam Boček, 170 cm - 180 cm ( 18 let ) , kontakt: 0abocek@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Zdravím!
Jakožto 18ti letý student bych rád našel partnerku na speciálky, potažmo na znovu-vychození pokračovaček a pokračování na vyšší úrovně. Na parketě nejsem nejhorší a rád se čemukoliv v tanci přiučím. Má výška je 174cm a preferoval bych taneční v týdnu do 20:00.
Zdar na tanečních!

16.6.2022

Kdo: Renata Brodilová, 160 cm - 170 cm ( 55 let ) , kontakt: renuanet@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Našel by se taneční partner pro podzimní kurzy, nejraději bych si zopakovala začátečníky, ale mohla bych i do mírně pokročilých.

9.6.2022

Kdo: Pepa T., 175 cm - 185 cm ( 62 let ) , kontakt: pepa.t@email.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám partnerku na letní tancování v tančírně nebo v letním kurzu pokračovaček (tam kvůli časovým možnostem spíše jednorázově jednotlivé tance), výhledově podzimní kurz. Měřím 183 cm, absolvoval jsem základní kurz.

3.6.2022

Kdo: Petr Svoboda, 185 cm - 195 cm ( 30 let ) , kontakt: svope@email.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám partnerku na letní procvičování v tančírnách :-) Chodil jsem i do speciálek, ale na úrovni tolik nezáleží, hlavní je zábava. Je mi 30 a mám 190 cm.

30.5.2022

Kdo: Jana Grmelová, 155 cm - 165 cm ( 56 let ) , kontakt: janagrmelova@seznam.cz , tel.:704003943
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Hledám tanečního partnera přiměřené výšky. Jsem vytrvalá, umělecky založená, pohybově svěží, ohebná a schopná se podřídit i přinést nové nápady. Na věku a orientaci nezáleží. Nejraději bych začala v pokračovacím kurzu a pak směřovala dál, protože jsem asi 5x, ze soucitu, začala v základním kurzu.

29.5.2022

Kdo: Martin K., 180 cm - 190 cm ( 28 let ) , kontakt: kosar.mar@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Letní prázdninová škola

Ahoj, hledám partnerku na letní prázdninovou školu v Táboře pro latinu a standard. Jsem začátečník.

21.5.2022

Kdo: Věra B., 175 cm - 185 cm ( 45 let ) , kontakt: javora.vera@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Letní prázdninová škola

Ahoj, hledám vysokého partnera (nejlépe nad 185cm) na Letní prázdninovou školu do Tábora. Termín dohodou, zkouška samozřejmostí, zkušený tanečník vítán. Děkuji.

3.5.2022

Kdo: Zuzana Tomášková, 160 cm - 170 cm , kontakt: zuzana.lejckova@gmail.com , tel.:604204240
Hledá: partnera, zajímá se o: Letní prázdninová škola

Krásný den, najde se taneční partner se zájmem o letní taneční školu? Má výška bez podpatků 170cm, absolvovány masterky.

24.4.2022

Kdo: Tomáš Vondra, 170 cm - 180 cm ( 35 let ) , kontakt: wondra@volny.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Soutěžní tanec

Po menší covidové pauze chci opět začít se soutěžním tancem. Mám třídu C/C a partnerka by také měla mít na poličce medaile z třídy D. Představoval bych si tréninky 2-3x týdně v Praze.

19.4.2022

Kdo: Martin Veselý, 190 cm - 200 cm , kontakt: Martinvese95@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám věkově odpovídající (přibližně 17 až 27 let) sympatickou slečnu na plesy, tančírny nebo taneční kurzy. Jsem asi 190cm vysoký a hodně sportovně založený. Mám za sebou pokračovačky i speciálky, ale klidně si nějaké kurzy zopakuju.
Rád se něco nového naučím a zlepším se, ale hlavně musí být tanec pro oba zábava. :-)

16.4.2022

Kdo: Milena Virtová, 155 cm - 165 cm ( 50 let ) , kontakt: milena.virtova@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, chtěla bych do základního kurzu karibských tanců od 27.4. a nemám tanečníka. Najdu? PS: taneční jsem sice absolvovala v minulém století, ale základ (asi 20 minut…) bachaty před pár lety přímo v Karibiku:-)

14.4.2022

Kdo: Romana Synková, 155 cm - 165 cm ( 51 let ) , kontakt: romana.hulkova@volny.cz , tel.:721907974
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Ráda bych touto cestou našla taneční doprovod na ples 23.4. Chodím do ladies, kromě plesu bych zkusila občas i tančírnu, takže bych uvítala sympatického a věkově přiměřeného partnera.

6.4.2022

Kdo: Jaroslav Krček, 175 cm - 185 cm ( 48 let ) , kontakt: Jaroslav.krcek@seznam.cz , tel.:774603444
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám dívku či paní která ráda tančí tango

3.4.2022

Kdo: David Klíž, 165 cm - 175 cm ( 25 let ) , kontakt: DavidKliz.loker@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, jmenuji se David a rád bych se zlepšil ve společenských tancích. Byl jsem na dvou základních tanečních (takže již lehkou znalost mám), ale nevadilo by mi si zopakovat klidně opět základní taneční.

22.3.2022

Kdo: Kseniia Slabodeniuk, 155 cm - 165 cm ( 26 let ) , kontakt: slabodenyuk95@bk.ru
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj! Jsem Kseniia. Je mi 26 let. Měřím 160 Cm bez podpatků. Hledám partnera do dubnových tanečních kurzu (speciálky nebo pokročily). Už jsem tancovala několik let, ale to bylo 10 let zpátky.. (STT a LAT, třída D)..:( teď chci znovu začít tančit a zlepšit svou úroveň ( individuální lekce/ tančirny jsou také k diskuze). Učím se rychle a ráda doženu případný rozdíl ve zkušenostech!
Budu se těšit na odpověď a na společně zážitky v tance :)

21.3.2022

Kdo: Marek Novák, 165 cm - 175 cm ( 24 let ) , kontakt: mareknovak.z@gmail.com , tel.:607178462
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku na občasné lekce rekreačního tance v Praze. Preferuji latinské, ale nepohrdnu ani klasickými. Jsem strašně maličkej (165 cm), tak s tím prosím počítej :D. Studuji a pracuji jako ajťák a barman. Tanec beru jen jako odreagování.

19.3.2022

Kdo: Martin Vondrák, 175 cm - 185 cm ( 33 let ) , kontakt: Matiasvond@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, kurzy budou co nevidět a rád bych šel tančit. Pravda že zde rád potkám nejen taneční partnerku. Ale i do života nějaká co bude ráda za muže co chce z vlastní vůle tančit, občas přinesu růže nebo tě jen rozesmívat. Preferuji na úrovni základních či pokračovaček. Věkem trochu mladší než-li já. O mne 33 let, průměrná postava i vzhled. Pracující, šikovný, skromný, se sportovními zájmy. Dokonalý nejsem, a dokonalou nehledám. Stačí když přeskočí jiskra. Stačí mi jedna. Takže nabítka je limitovaná.

« Předchozí 1 2 Další »