Prague Dance Centre SPŠ J.Gočára
Novinky
Nové kurzy na PODZIM 2023

Právě jsme zahájili zápisy do nových tanečních kurzů od ŘÍJNA 2023

Můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond i náš HOBBY KLUB.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
Díky obrovskému zájmu otevíráme v říjnu nových 21 různých kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice.
Tančit můžete i dopoledne s naší usměvavou Markétkou Škorpilovou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

PŘIHLÁŠKY:

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.
V nutných případech se obracejte na 603 47 47 17.

Plesová sezona bude v říjnu pomalu začínat, a tak se bude hodit zopakovat si všechno tančení – anebo se odhodlat a konečně s tancováním začít :-)
Vaše Taneční škola Hes

Kurzy během svátků

Kurzy během STÁTNÍCH SVÁTKŮ

Blíží se nám květnové státní svátky. Přehledně tedy o tom, jaké kurzy se budou (nebo nebudou) konat během následujících dvou prodloužených víkendů:

neděle 30. 4. – budou POUZE ladies v KCP (Lsp84 a Lz63)
pondělí 1. 5. – budou POUZE taneční na ARKÁDÁCH (Dz10 a Dp21)

neděle 7. 5. – probíhají VŠECHNY kurzy, kromě ladies v KCP
pondělí 8. 5. – probíhají VŠECHNY kurzy

Všechny kurzy budou samozřejmě adekvátně prodlouženy, takže o žádnou lekci nepřijdete.
Přejeme vám krásné a pohodové (a doufejme, že jarní) prodloužené víkendy!

Taneční škola Hes
28. 4. 2023

Taneční kurzy JARO 2023

Přihlašovaní na JARO spuštěno!

Už teď se můžete přihlásit do tanečních kurzů v období duben-červen 2023. Začínáme v půlce dubna, dva týdny po Jarním plese :-)
Jako vždy, otevíráme kurzy všech úrovní. Vybírat můžete již tradičně z párových tanečních kurzů pro dospělé i tanečních kurzů pro vysokoškoláky a samozřejmě z velkého množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V dubnu 2023 otevíráme nových 21 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete tanečního partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete třeba i během pracovní obědové pauzy s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

PŘIHLÁŠKY:

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.
V nutných případech se obracejte na 603 47 47 17.

Pojďme společně vtančit do hezčí části roku a užijme si jaro :-)
Vaše Taneční škola Hes

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Do tanečních se prostě chodí.

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

PŘIHLÁŠKY:

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)
 

18.2.2023

Kdo: Viktor Pi, 165 cm - 175 cm , kontakt: Viktor@viktorpi.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, Google Translate právě uvedl, že jsem dívka. Určitě jsem muž. Omlouvám se za to. V inzerátu, který jsem právě umístil, byla chyba.

Kdo: Viktor Pi, 165 cm - 175 cm , kontakt: viktor@viktorpi.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Dobrý den, jsem v Praze nová a mám zájem navštěvovat kurzy společenského a latinského tance. Tančila jsem už dříve, ale jsem Angličanka se špatnou znalostí češtiny, takže od dubna chci jít k začátečníkům a myslím, že to bude ok.
Rád bych našel sympatickou partnerku na hodiny, jakýkoliv věk od 25 do 40 let. Jsem vysoký 170 cm, mám vlastní vlasy a zuby a znám levou zprava! Viktor.

17.2.2023

Kdo: david nz, 180 cm - 190 cm , kontakt: mkz2000@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, mám několik dní v týdnu úplně volné odpoledne i večery, tak bych se rád zkusil věnovat ze začátku standardnímu tanci a později třeba i latině. Na většinu tanečních kurzů je zapotřebí přijít s partnerkou, tak zkouším si někoho najít. Hledám taneční partnerku ve věku cca 18-30 let, jinak je mi jedno kdo a kde. :-)

11.2.2023

Kdo: Jana Axmannová, 160 cm - 170 cm , kontakt: axmannovaj@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Hledám tanečního partnera do pokračovacího kurzu pro dospělé od dubna 2023. Moje výška 162, věk 48. Tancuji pro radost, ráda bych chodila do tančírny nebo do tanečního klubu.

6.2.2023

Kdo: Kateřina D., 160 cm - 170 cm ( 21 let ) , kontakt: kacka.2001@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Ahoj, hledám tanečního partnera na přípravku popřípadě jiné tréninky, na přípravu na soutěže zatím není mnoho času, ale nebráním se tomu. Měřím 165 cm bez podpatků.
Tak se těším :)

5.2.2023

Kdo: Lukáš Vozáb, 180 cm - 190 cm ( 46 let ) , kontakt: lvozab@mybox.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Zdravím všechny tanečnice. Jsem z Prahy, věk 46, výška 180. Hledám taneční partnerku, která by se mnou prošla taneční od začátečníků (rád si je zopakuju) po pokročilejší úrovně. Nejde mi o žádné výkony, soutěže, jen o radost z pohybu, hudby a hezké zážitky s fajn lidma. Do budoucna bych se rád trochu ostřílel i v moderním tanci. Takže hledám někoho, kdo by měl chuť zajít časem na „trénink“ jak na klasický taneční večer, tak na taneční party do klubu.

2.2.2023

Kdo: Kačka K., 150 cm - 160 cm ( 16 let ) , kontakt: hoholik@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám někoho, kdo by se se mnou přihlásil do pokračovaček pro mládež (páteční kurz P50). Je mi 16 let a měřím 153 cm bez podpatků. Pokud máš zájem, tak budu ráda, když napíšeš na email.

30.1.2023

Kdo: Jindřich ,, 190 cm - 200 cm ( 28 let ) , kontakt: jindrich2357@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku na občasné tančírny. Tancuji pro radost a nejsem profesionál a ani nerozumím těm vašim zkratkám :D Takže by bylo lepší neočekávat ode mě nějaké soutěžní ambice :D Je mi 28 a měřím 195 cm. Budu se těšit, Jindřich.

Kdo: Eva S, 165 cm - 175 cm ( 38 let ) , kontakt: Silohim@centrum.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Hezký den,
našel by se pokročilejší taneční partner na fajn ples 11. února:)? Třeba někdo kdo stejně jako já dříve tančil v tanečním klubu, ale již netancuje nebo jen příležitostně. V případě výborné taneční shody jsou možné i další taneční akce:), ale není to nutné.
Ráda sdělím další informace e-mailem.

28.1.2023

Kdo: Daniela Vávrová, 170 cm - 180 cm ( 32 let ) , kontakt: ancie@seznam.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj :-)
Jmenuji se Danča, jsem z Prahy, měřím 174 cm (bez podpatků) a touto cestou hledám tanečního partnera pro trénování, semináře, individuální lekce a soutěže. Tančím již nějakou dobu bohužel bez partnera, a proto nemám zatím třídu. Tančím v soutěžní STT formaci Standardklubu Praha.
Budu ráda za odpovědi :-)

26.1.2023

Kdo: David Kučera, 180 cm - 190 cm ( 42 let ) , kontakt: jnsko106@gmail.com , tel.:777282720
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám taneční partnerku do mírně pokročilých kurzů a do nejen pátečních tančíren. Na podzim jsem se svojí taneční partnerkou absolvoval kurz pro začátečníky, avšak 4x jsme nebyli. Takže jsme si začátečníky střihli ještě jednou teď v zimě.
Se současnou partnerkou již dále pokračovat nebudeme, hledám tedy jinou. Najdu?
Jsem veselý, štíhlý, spíše sportovní, čerstvý a svěží čtyřicátník. Hledám partnerku se smyslem pro humor, nadšením pro tanec a velkou dávkou tolerance při chybném tanečním kroku. Věkově hledám dívku ci dámu mezi 25 a 40lety, případného věkového rozdílu se nebojím, s mentálně v kondici.

Pokud tě moje řádky zaujaly, zavolej mi prosím a nebo napiš. Odpovím všem.
Moje výška je 183cm

David 777282720 jnsko106@gmail.com

P.S. personální agentury prosím nevolat

23.1.2023

Kdo: Tomáš Kapler, 185 cm - 195 cm ( 44 let ) , kontakt: tomas@kapler.cz , tel.:724443926
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, sháním partnerku na taneční - klasické tance, začátečníci. Taneční jsem měl asi měsíc před 28 lety, ale už z toho moc nic moc neumím. Chci za dva roky překvapit dceru na maturiťáku.

20.1.2023

Kdo: Ondřej Buchtík, 165 cm - 175 cm , kontakt: ondrej.buchtik@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku do nějakého pokračovacího kurzu nebo a/nebo občas do tančírny. Já 1.72, 41 let

15.1.2023

Kdo: Kateřina Grigorjeva, 170 cm - 180 cm , kontakt: tanecskatkou@email.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj, hledám tanečního partnera na STT a LAT do kategorie dospělí (možno i senior I). Úroveň nejlépe C STT, D LAT (nebo výš :)). Tančím pro zábavu, ale tréninky mám ráda intenzivní. Moje výška je 175 cm, tréninky v Praze. Budu se těšit na zprávu!

Kdo: Ivan Stepanek, 165 cm - 175 cm ( 40 let ) , kontakt: stepanei@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledam partnerku na zakladni tanecni popr. tancirnu. Rad bych si zopakoval zaklady klasickych tancu ktere uz jsem zapomnel.

8.1.2023

Kdo: Martina Kořínková, 160 cm - 170 cm ( 41 let ) , kontakt: matysek.martina@centrum.cz , tel.:607651903
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj. Ráda bych zde našla partnera do základního kurzu ve věku 35 - 45 let. Snad to stihneme ještě teď v lednu. Tak se brzy ozvi.

7.1.2023

Kdo: Vojta M., 175 cm - 185 cm ( 25 let ) , kontakt: vojta98m@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj! Podaří se mi na poslední chvíli najít partnerku na základní kurz tanečních pro vysokoškoláky? Ideálně středeční kurzy.

O mně: výška 178 cm, 25 let, sportovní postava

Vojta

5.1.2023

Kdo: Veronika Babicová, 160 cm - 170 cm ( 34 let ) , kontakt: vercab88@seznam.cz , tel.:773656558
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj,hledám tanečního partnera na speciálky věku 27-43 let,jsem z Ostravy,pokud máš zájem tak se ozvi na můj email:vercab88@seznam.cz

4.1.2023

Kdo: Eliška Sokolová, 160 cm - 170 cm ( 16 let ) , kontakt: eliska.sokolova@email.cz
Hledá: partnera, zajímá se o: Ostatní

Ahoj, hledám tanečního partnera do páru. Mám vytancovaný základní a pokračovací kurz tanečních + mám odchozený kurz společenských tanců, na který jsem chodila jako malá po dodbu asi 4 let, ale byla jsem potom nucena skončit. Teď se chci zpátky k tanci vrátit. Nejsem na žádné profi úrovni, ale něco už vytancované mám, takže začátečník taky nejsem. Tanec mě hrozně moc baví a naplňuje, a tak taky chci aby to zůstalo. Hledám partnera, který se mnou bude chodit na tréninky 1-2x týdně a budeme tančit pro radost. Na tanečních soutěžích nelpím (ale kdyby po čase byla chuť z obou stran, nebráním se tomu.)

3.1.2023

Kdo: Dominik Drda, 170 cm - 180 cm ( 32 let ) , kontakt: Drda.dominik@email.cz , tel.:735087222
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám mladší partnerku pro základní taneční kurz.

Kdo: Emma Kozubíková, 165 cm - 175 cm ( 18 let ) , kontakt: emma.kozubik@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj, hledám tanečního partnera do tanečního klubu a případně na soutěže do kategorie mládež. Tančím v Mladé Boleslavi v Benátkách a Praze. Mám taneční třídy E SST/ E LAT. Budu moc ráda za každou reakci. Můj ig @kozubikova_e

30.12.2022

Kdo: Viktorie Matolínová, 165 cm - 175 cm ( 18 let ) , kontakt: vmatolinova@gmail.com , tel.:603791118
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahojky, ráda bych začala soutěžně tancovat LAT a STT (více mě to táhne k latině, ale standardu se rozhodně nebráním). Je mi 18 let a měřím 168 cm. Momentálně navštěvuju přípravku taneční školy Hes. Budu moc ráda za odpověď :)

Kdo: Ondřej Havel, 175 cm - 185 cm ( 22 let ) , kontakt: havel.ondra@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, jsem student VŠ a rád bych našel partnerku na základní kurz. Můžeš napsat na ig: @ondrej_havel_

28.12.2022

Kdo: Jiří Lexa, 185 cm - 195 cm ( 35 let ) , kontakt: jlex@volny.cz , tel.:728256372
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj, hledám partnerku do pokračovacího kurzu od ledna, mám za sebou čerstvě základní kurz a rád bych se v tanci dále rozvíjel, v případě zájmu mě prosím kontaktuj a domluvíme podrobnosti. Děkuji

Jirka

26.12.2022

Kdo: Petr Svoboda, 180 cm - 190 cm , kontakt: svope@email.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Příští rok bych se rád vrátil k tanci ;-) Mám za sebou několik úrovní tanečních, rád bych si je připomněl v tančírně :-). Přidáš se? Petr