Prague Dance Centre SPŠ J.Gočára
Novinky
Ladies kurzy v KCP 11. 5. 2022 ODPADAJÍ

Odpadají středeční lekce ladies v KCP!

Z provozních důvodů musíme bohužel zrušit středeční lekce ladies s Tomášem Vořechovským. Týká se to tří kurzů:

  • Lz63
  • Lmp72
  • Lsp81

Pozor, že ve středu v KCP tedy není možné lekce ladies kurzů ani nahrazovat. O lekci ale nepřijdete, kurz bude o týden automaticky prodloužen :-)
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

Vaše Taneční škola Hes
10. 5. 2022

Páteční TANČÍRNY

PÁTEČNÍ TANČÍRNY každý týden v Dancers' Clubu

Držíme dlouholetou tradici oblíbených pátečních tančíren. Přijďte si užít páteční večer a třeba protančit to, co jste se v týdnu naučili ve svém kurzu. K dispozici máme velký sál s plochou parketu přes 200 m2 a příjemnou atmosférou. Hrajeme standardní i latinskoamerické tance, které občas prokládáme salsou, polkou či blues. Na tančírně si zatančíte zkrátka celý repertoár tanečních kurzů a možná ještě něco navíc. :-)
Tančírna je otevřena pro veškerou taneční i méně taneční veřejnost!

Po celou dobu je k dispozici příjemně vybavený bar a venkovní terasa. V teplých letních měsících a za příznivého počasí tančíme pod širým nebem s výhledem na Vítkov.
Tančírny se konají v žižkovském Dancers' Clubu, Koněvova 19, každý pátek mimo letní prázdniny. Poslední tančírna před letními prázdninami bude 24. 6. 2022.

Tančíme od 20:00, vstupné 100 Kč/os.

Těšíme se na vás!

Vstup do Kongresového centra VCHODEM Č. 5

Naši vážení taneční přátelé,

VSTUP do TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha JE VCHODEM č. 5, tedy tím, na který jsme všichni ještě docela dobře zvyklí :-)
Je to vchod ze strany výhledu na Prahu, z opačné strany než je kruhový objezd. Vstup vchodem č. 5 je otevřený pro nás všechny na všechny kurzy pro děti i dospělé, účastníky kurzů i trenéry a lektory včetně tréninků dětí, dospělých i přípravky – dopolední, odpolední i večerní.

Děkujeme za pochopení.
Taneční škola HES

Nové kurzy na PODZIM 2022

Přihlašování do nových kurzů od ŘÍJNA 2022 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOŠKOLÁKY

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond i náš HOBBY KLUB.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V říjnu otevíráme nových 17 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete i dopoledne s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

PŘIHLÁŠKY:

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.
V nutných případech se obracejte na 603 47 47 17.

Plesová sezona bude v říjnu pomalu začínat, a tak se bude hodit zopakovat si všechno tančení – anebo se odhodlat a konečně s tancováním začít :-)
Vaše Taneční škola Hes

Nový kurz KARIBSKÝCH tanců

KARIBIK na VYŠEHRADĚ

Žhavá novinka letošního jara? Karibik u nás v Praze!
Otevíráme úplně nový kurz základů vybraných karibských tanců. Pokud vás taneční techniky z exotického Karibiku zajímají, ale zatím jste se neodhodlali k tomu je vyzkoušet, je náš kurz ideálním místem, kde s těmito tanci začít!
Pod vedením Marie Ančerlové a Jindry Hese se naučíte základy liniové salsy, bachaty a zouku, a určitě zbyde prostor i pro salsu Casino rueda.
Kurz se koná pravidelně každou středu od 19:00 hodin, začínáme 27. dubna 2022. Kurz obsahuje 8 lekcí – ještě před prázdninami tak už budete bezpečně vědět, který karibský tanec je vaším novým oblíbencem :-)
Na kurz není třeba se hlásit v páru.

Více informací a přihlašování ZDE.

Těšíme se na vás!

karibik
LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE - přihlašování spuštěno!

32. ročník Letní prázdninové školy tance je tu!

Spustili jsme přihlašování na letošní LPŠT.
Vyberte si z 15 workshopů rozličných tanečních stylů! Letní týdny s námi můžete strávit v již tradičně v Praze a Pelhřimově, a po loňském úspěchu také v Táboře. Třešťskou pohodu odkládáme prozatím na další rok, uvidíme, jak se věci vyvrbí.

Přihlašování jednotlivé kurzy/worksho­py/soustředění je možné online, přehledný rozpis běhů a jednotlivých workshopů naleznete v rozvrhu zde.

Pokud máte jen trošku v plánu tančit v létě s námi, přihlaste se, prosím, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Kurzovné můžete uhradit třeba až v červenci, důležitá je přihláška! :-)

Pro aktuální dění, informace a události na jednotlivé běhy sledujte FB skupinu Letní prázdninová škola tance – Taneční škola HES.

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2022/2023

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2022

Dnes, tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2022. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Do tanečních se prostě chodí.

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

PŘIHLÁŠKY:

  1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Další informace o kurzech Vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo v nutných případech na telefonním čísle 603 47 47 17.

Těšíme se na Vás! :-)

Změna místa zápisové kanceláře

Vážení taneční přátelé,

zápisová kancelář (pokladna) TŠ Hes v Kongresovém centru na Vyšehradě je PŘESUNUTA do žižkovského Dancers' Clubu.
Kurzy lze hradit v hotovosti nově v Dancers' Clubu na Žižkově, Koněvova 19, anebo využívejte pro úhradu bankovní převod. Recepce Dancers' Clubu je otevřena následovně:

  • pondělí 17:30–20:30
  • úterý 17:30–21:30
  • středa 15:30–22:00
  • čtvrtek 18:00–22:00

Děkujeme za pochopení, budeme se těšit na viděnou na baru :-)
Vaše Taneční škola Hes
 

11.1.2022

Kdo: Pavel Brodsky, 170 cm - 180 cm ( 52 let ) , kontakt: brod@centrum.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám taneční partnerku do úterních speciálek.

Kdo: cecile gueydon, 155 cm - 165 cm ( 57 let ) , kontakt: enjalbal2006@volny.cz , tel.:604293209
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Dobrý den, přihlásila jsem se na kurz Dz-16,zakládní pro dospěle v neděli večer na Pankrác, a na poslední chvíli už nemám tanečního partnera...

7.1.2022

Kdo: Michal Kroužel, 160 cm - 170 cm ( 36 let ) , kontakt: michal@krouzel.com , tel.:606292743
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Ahoj. Dvakrát jsem absolvoval základní taneční a chci do pokračovaček. Bez partnerky to půjde ale těžko. Myslím, že fázi "poleno" mám za sebou a tancování mě hrozně baví.
Ideální by bylo pondělí nebo úterý v Kongresáku. Je to na poslední chvíli, ale nevzdávám se.
Tanci zdar!

4.1.2022

Kdo: Zdeněk Heller, 175 cm - 185 cm ( 36 let ) , kontakt: zdenekhell@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Dobrý den
Muž, co chce naučit lépe tančit, hledá ženu se stejným zájmem. Mám za sebou pouze základní taneční. Pojďme to zkusit.

2.1.2022

Kdo: Helena Blatná, 170 cm - 180 cm ( 49 let ) , kontakt: 21helena@seznam.cz , tel.:736155808
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Hledám partnera do tanečního kurzu pro dospělé mírně pokročilé ...mám raději latinu ,ale i standard v základu zvládnu...mám za sebou několik let solo Ladies latina/z oblíbených samba,salsa,jive/tanec je pro mne radost,ventil stresů,ráda bych našla někoho kdo by měl zájem absolvovat kurzy párových tanců a v tanci se zdokonalit a vypnout od starostí běžného života.

Kdo: Matej Jurkovič, 170 cm - 180 cm ( 25 let ) , kontakt: jurkovic.matko@gmail.com
Hledá: partnerku, zajímá se o: Soutěžní tanec

Ahoj! :)
Hledám taneční partnerku, která by ráda měla tanec svým koníčkem, na pohodové tréninky do tanečního klubu. Rád bych se po poněkud delší pauze vrátil opět k trénovaní. Tanec je mým velkým koníčkem a rád bych se mu opět věnoval.
Vytančenou třídu nemám žádnou a po té delší pauze to bude trénování spíše od základních kroků, tudíž nebráním se ani taneční partnerce, která by s tréninkem chtěla teprve začít :)
Trénování bych rád tak 2-3x týdně, samozřejmě taky dle domluvy. Soutěžím se nebráním ale mým hlavním cílem je užít si ten tanec, naučit se novým věcem a zdokonalovat se v tom co mě baví. :)
Je mi 25 let, měřím cca 175cm a jsem pracující student na doktorátu na VŠ.
Pokud jsem tě zaujal, budu rád když se mi ozveš :)

29.12.2021

Kdo: Natalia Krčková, 155 cm - 165 cm ( 20 let ) , kontakt: krckovanatalia@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Soutěžní tanec

Jsem bývalá aerobička později atletka, skončila jsem asi před 3 lety a ted už jen cvičím v posilovně a pravě mi chybí nějaký ten sport, soutěže a tak

28.12.2021

Kdo: Jana Pallová, 160 cm - 170 cm ( 22 let ) , kontakt: pallova.jane@gmail.com
Hledá: partnera, zajímá se o: Taneční

Ahoj všichni!
Ráda bych našla tanečního partnera na pokračovací lekce od půlky ledna (ideálně v pondělí, ale není to podmínka). Mám odchozené základní a pokračovací taneční pár let zpátky, ale věřím, že mi ještě v hlavě něco ulpělo :) Byla bych ráda za někoho, kdo by se mnou případně chtěl pokračovat navazujícími kurzy.
Jsem 22-letá studentka VŠ a měřím 162cm (bez bot).

26.12.2021

Kdo: Honza V, 175 cm - 185 cm ( 44 let ) , kontakt: j.remy@seznam.cz
Hledá: partnerku, zajímá se o: Taneční

Hledám nezadanou věřící taneční partnerku kolem 35 let do 170 cm sportovní postavy - taneční pokročilí na KD Ládví středy od 19.1. Zkusme taneční a třeba přeskočí jiskra i na něco více

« Předchozí 1 2 Další »