PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Pokud má kdokoliv zájem věnovat se standardním a latinskoamerickým tancům na soutěžní – sportovní úrovni, přijďte to zkusit.

Pokud se chcete věnovat tanci pouze rekreačně, na hobby úrovni, je to také možné.

Náš taneční klub je místem, kde mohou naši žáci z tanečních kurzů pokračovat ve svém zdokonalování ve standardních a latinskoamerických tancích. Do klubu také přicházejí lidé, kteří již někdy tancovali.

Klub byl založen v roce 2004 v kapesní podobě. Vznikl kvůli vám – tanečníkům, tehdy čistě pro hobby tancování pro radost. Jak klub pomaličku rostl, zjistili jsme, že je to koníček a vášeň, která vás už jen tak nepustí. Proto jsme se stali v roce 2007 členy Českého svazu tanečního sportu. Naši tanečníci začali jezdit na soutěže, rychle se zlepšovali a klub se od té doby rozrostl do dnešních úctyhodných rozměrů.

Naše sály

Taneční centrum Vyšehrad, Kongresové centrum Praha – metro „C“ Vyšehrad

Dobrý taneční klub se neobejde bez dobrého zázemí. My se snažíme pro náš klub zajistit ty nejlepší tréninkové podmínky. Mezníkem se pro nás stalo září 2009, kdy se nám podařilo získat skvělý prostor. Nazvali jsme jej Taneční centrum Vyšehrad. Dva málo využité jednací sály Kongresového centra Praha během 14-ti dnů s velkým úsilím a za pomoci celého klubu přebudovali na skvělé tréninkové sály o velikosti 2×160m.2.

V roce 2017 jsme se stali majiteli tanečního studia Dancers´ Club v Koněvově ulici, kde se nachází jeden z největších tanečních sálů v Praze o velikosti 220m2 a který se po rozsáhlé rekonstrukci a opět pomoci klubu stal hlavním tréninkovým sálem pro naše soutěžní páry. Největší výhodou všech těchto sálů ale je, že zde můžeme trénovat od rána do noci. Co lepšího si tanečník může ještě přát? Bonusem je dokonalá lokalita v centru Prahy.

Sál Taneční klub Hes Sál HDC Martin Hladík

Složky klubu

• soutěžní složka tř. D, C, B, A
  • soutěžní složka hobby a tř. E
  • předtančení – taneční školy HES
  • přípravka pro mládež po tanečních
  • hobby klub pro dospělé
  • soutěžní složka ladies

Vedené tréninky – kdy a kde?

Pondělí 20:15–21:45 Taneční centrum Vyšehrad Soutěžní ladies latina
Úterý 18:00–20:00 Taneční centrum Vyšehrad Latina E,D
úterý 20:00–20:45 Taneční centrum Vyšehrad vedený LAT practise pro všechny
Středa 18:45–20:15 Dancers' Club Standard pro třídy fin.C, B, A
Čtvrtek 18:00–19:30 Dancers' Club Standard pro třídy D, C
Čtvrtek 19:30–21:30 Dancers' Club vedený STT practise pro všechny
Pátek 16:00–18:00 Taneční centrum Vyšehrad přípravka STT+LAT
Pátek 18:00–20:00 Taneční centrum Vyšehrad Hobby + E STT+LAT

Mimo vedené tréninky a taneční kurzy je možné trénovat v Dancers´ Clubu a Tanečním centru Vyšehrad od rána do večera.

Možnost tréninků u nás

V sálech taneční školy HES mohou trénovat pouze naši členové. Trénování párů bez naší klubové příslušnosti není možné.

Trenéři

Důležitou součástí klubu jsou trenéři, kteří Vás budou dobře a hlavně rádi připravovat na taneční soutěže. Na sálech našeho klubu učí kvalitní trenéři s trenérskou kvalifikací.

Trenéři

Šárka Hesová
Jindřich Hes
Michal Mládek