TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Pokud má kdokoliv zájem věnovat se standardním a latinskoamerickým tancům na soutěžní – sportovní úrovni, přijďte to zkusit.

Pokud se chcete věnovat tanci pouze rekreačně, na hobby úrovni, je to také možné.

Náš taneční klub je místem, kde mohou naši žáci z tanečních kurzů pokračovat ve svém zdokonalování ve standardních a latinskoamerických tancích. Do klubu také přicházejí lidé, kteří již někdy tancovali.

Klub byl založen v roce 2004 v kapesní podobě. Vznikl kvůli vám – tanečníkům, tehdy čistě pro hobby tancování pro radost. Jak klub pomaličku rostl, zjistili jsme, že je to koníček a vášeň, která vás už jen tak nepustí. Proto jsme se stali v roce 2007 členy Českého svazu tanečního sportu. Naši tanečníci začali jezdit na soutěže, rychle se zlepšovali a klub se od té doby rozrostl do dnešních úctyhodných rozměrů.

Naše sály

Taneční centrum Vyšehrad, Kongresové centrum Praha – metro „C“ Vyšehrad

Dobrý taneční klub se neobejde bez dobrého zázemí. My se snažíme pro náš klub zajistit ty nejlepší tréninkové podmínky. Mezníkem se pro nás stalo září 2009, kdy se nám podařilo získat skvělý prostor. Nazvali jsme jej Taneční centrum Vyšehrad. Dva málo využité jednací sály Kongresového centra Praha během 14-ti dnů s velkým úsilím a za pomoci celého klubu přebudovali na skvělé tréninkové sály o velikosti 2×160m.2.

V roce 2017 jsme se stali majiteli tanečního studia Dancers´ Club v Koněvově ulici, kde se nachází jeden z největších tanečních sálů v Praze o velikosti 220m2 a který se po rozsáhlé rekonstrukci a opět pomoci klubu stal hlavním tréninkovým sálem pro naše soutěžní páry. Největší výhodou všech těchto sálů ale je, že zde můžeme trénovat od rána do noci. Co lepšího si tanečník může ještě přát? Bonusem je dokonalá lokalita v centru Prahy.

Sál Taneční klub Hes Sál HDC Martin Hladík

Složky klubu

• soutěžní složka tř. D, C, B, A
  • soutěžní složka hobby a tř. E
  • předtančení – taneční školy HES
  • přípravka pro mládež po tanečních
  • hobby klub pro dospělé
  • soutěžní složka ladies

Vedené tréninky – kdy a kde?

Pondělí 20:15–21:45 Taneční centrum Vyšehrad Soutěžní ladies latina
Úterý 18:00–19:00 Taneční centrum Vyšehrad Latina E,D
úterý 19:00–19:45 Taneční centrum Vyšehrad vedený LAT practise pro všechny
úterý 19:45–20:45 Taneční centrum Vyšehrad Latina C,B
Středa 18:45–20:15 Dancers' Club Standard pro třídy fin.C, B, A
Čtvrtek 18:00–19:30 Dancers' Club Standard pro třídy D, C
Čtvrtek 19:30–21:30 Dancers' Club vedený STT practise pro všechny
Pátek 16:00–18:00 Taneční centrum Vyšehrad přípravka STT+LAT
Pátek 18:00–20:00 Taneční centrum Vyšehrad Hobby + E STT+LAT

Mimo vedené tréninky a taneční kurzy je možné trénovat v Dancers´ Clubu a Tanečním centru Vyšehrad od rána do večera.

Možnost tréninků u nás

V sálech taneční školy HES mohou trénovat pouze naši členové. Trénování párů bez naší klubové příslušnosti není možné.

Trenéři

Důležitou součástí klubu jsou trenéři, kteří Vás budou dobře a hlavně rádi připravovat na taneční soutěže. Na sálech našeho klubu učí kvalitní trenéři s trenérskou kvalifikací.

Trenéři

Šárka Hesová
Jindřich Hes
Michal Mládek