Změna otevírací doby Zápisové kanceláře v úterý 12. 11. 2019

Z provozních důvodů bude dnes, v úterý 12. 11. 2019, Zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena od 14:30 pouze do 17:20! Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Pražský pohár TŠ HES

Tuto sobotu, 9. listopadu 2019, pořádá Taneční škola Hes další letošní taneční soutěž. Pražský pohár TŠ Hes je soutěží vyhlašovanou Svazem učitelů tance (SUT). Konat se bude v našem oblíbeném Dancers' Clubu. Přijďte si zasoutěžit, nebo se alespoň podívat a soutěžící podpořit!

Těšíme se na vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ v období podzimních prázdnin

Připomínáme všem svým žákům tanečních kurzů pro mládež, že lekce ve dnech 24.-30. 10. 2019 (včetně) neprobíhají.

Lekce se nekonají:

• ve čtvrtek (kurz Z41) dne 24. 10. 2019
  • v pátek (kurz Z51) dne 25. 10. 2019
  • v neděli (kurzy Z71, Z72 a Z73) dne 27. 10. 2019
  • v pondělí (kurz Z11) dne 28. 10. 2019
  • ve středu (kurz Z31) dne 30. 10. 2019

Přejeme pěkné podzimní prázdniny!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

Začátkem října 2009 se konečně splnil náš sen – máme tréninkový sál, který je celý jen a jen pro nás a to 24 hodin denně! Není to jen tak ledajaká tělocvična, ale vymazlený sál s pravou dubovou podlahou, zrcadlovou stěnou (23m dlouhou do L) a hlavně na dokonalém místě – přímo v centru dění - v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Jak to tak v životě bývá cesta k němu byla trnitá. Začalo to zhoršením tréninkových podmínek na skvělém sále v Hostivaři, kde jsme trénovali 3roky a byli jsme tu moc rádi a často. Pokračovalo to hledáním tréninkového prostoru po celé Praze a pomoci mnoha skvělých lidí včetně nabídky krásného sálu na okraji Prahy. Až po uzavření smlouvy o pronájmu po obtížných jednáních v Kongresovém centru Praha, a to jenom díky velké podpoře řady pracovníků Kongresového centra, kterých si moc vážíme.

Oba sály jsme dostali úplně holé a nám začal závod s časem. Budovali jsme je společně s tanečním studiem HDC Martina Hladíka.

Za necelé 2 týdny vymalovat, dovézt a položit 640m2 podkladu podlahy, na sále HDC položit baletizol, na náš sál sehnat a položit parkety, zbrousit je, natřít, postavit konstrukci zrcadlové stěny, sehnat, dopravit a osadit zrcadlové tabule 3x2m… kdo nezažil, nepochopí. Po prvním týdnu se pracovalo nejen ve dne, ale i v noci. Spousta klubáků na sále trávila každou volnou chvíli, někteří i místo spánku. Proto bychom velmi rádi poděkovali všem, kteří se na tomto malém zázraku podíleli a pomohli nám splnit náš společný sen. Bez našeho šikovného truhláře Milana Sedláře by se tento projekt určitě neobešel. Ostatní klubáci mu nezištně pomáhali a to se v dnešní době opravdu cení. Skoro každý přiložil ruku k dílu - Martin Pechanda, Adélka Hlavatá, Zdenička Vojtíková, Jana Horáková, Eliška Křížová, Eliška Sedláčková, Ondra Pliešovský, Ondra Vrátný, Martin Rejman, Radek Jareš, Fanda Louda, Michal Vála, Honza Chytra, Martin Lepšík, Radek Blažek, Jakub Křivohlávek,… a další… Nakonec jsme to zvládli a skoro všichni ve zdraví přežili. :-) Poděkování si zaslouží také moje milá žena Šárka, která musela připravit zahájení 14-ti podzimních tanečních kurzů, protože jsme všichni makali na sále a moc jsme ji s tím nepomohli.

Pevně doufáme, že nový sál nám bude dobře a dlouho sloužit a vzejde z něj spousta úspěšných tanečníků.

P.S.
!!! Pozor – životu nebezpečno !!! Nedoporučuji vstupovat do nového sálu bez přezutí do taneční obuvi. Lidé, kteří sál budovali vás vynesou v zubech.

Jindra Hes