TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Začátkem října 2009 se konečně splnil náš sen – máme tréninkový sál, který je celý jen a jen pro nás a to 24 hodin denně! Není to jen tak ledajaká tělocvična, ale vymazlený sál s pravou dubovou podlahou, zrcadlovou stěnou (23m dlouhou do L) a hlavně na dokonalém místě – přímo v centru dění - v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Jak to tak v životě bývá cesta k němu byla trnitá. Začalo to zhoršením tréninkových podmínek na skvělém sále v Hostivaři, kde jsme trénovali 3roky a byli jsme tu moc rádi a často. Pokračovalo to hledáním tréninkového prostoru po celé Praze a pomoci mnoha skvělých lidí včetně nabídky krásného sálu na okraji Prahy. Až po uzavření smlouvy o pronájmu po obtížných jednáních v Kongresovém centru Praha, a to jenom díky velké podpoře řady pracovníků Kongresového centra, kterých si moc vážíme.

Oba sály jsme dostali úplně holé a nám začal závod s časem. Budovali jsme je společně s tanečním studiem HDC Martina Hladíka.

Za necelé 2 týdny vymalovat, dovézt a položit 640m2 podkladu podlahy, na sále HDC položit baletizol, na náš sál sehnat a položit parkety, zbrousit je, natřít, postavit konstrukci zrcadlové stěny, sehnat, dopravit a osadit zrcadlové tabule 3x2m… kdo nezažil, nepochopí. Po prvním týdnu se pracovalo nejen ve dne, ale i v noci. Spousta klubáků na sále trávila každou volnou chvíli, někteří i místo spánku. Proto bychom velmi rádi poděkovali všem, kteří se na tomto malém zázraku podíleli a pomohli nám splnit náš společný sen. Bez našeho šikovného truhláře Milana Sedláře by se tento projekt určitě neobešel. Ostatní klubáci mu nezištně pomáhali a to se v dnešní době opravdu cení. Skoro každý přiložil ruku k dílu - Martin Pechanda, Adélka Hlavatá, Zdenička Vojtíková, Jana Horáková, Eliška Křížová, Eliška Sedláčková, Ondra Pliešovský, Ondra Vrátný, Martin Rejman, Radek Jareš, Fanda Louda, Michal Vála, Honza Chytra, Martin Lepšík, Radek Blažek, Jakub Křivohlávek,… a další… Nakonec jsme to zvládli a skoro všichni ve zdraví přežili. :-) Poděkování si zaslouží také moje milá žena Šárka, která musela připravit zahájení 14-ti podzimních tanečních kurzů, protože jsme všichni makali na sále a moc jsme ji s tím nepomohli.

Pevně doufáme, že nový sál nám bude dobře a dlouho sloužit a vzejde z něj spousta úspěšných tanečníků.

P.S.
!!! Pozor – životu nebezpečno !!! Nedoporučuji vstupovat do nového sálu bez přezutí do taneční obuvi. Lidé, kteří sál budovali vás vynesou v zubech.

Jindra Hes