TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Nemáte čas chodit do večerních tanečních kurzů?
Nevyhovuje vám výuka ve větší skupině žáků?
Nevyhovuje vám žádný z termínů našich kurzů?
Potřebujete se intenzivně a rychleji naučit tančit?
Budete mít svatbu a chcete ji zahájit tancem?

Můžete si u nás sjednat individuální lekce. Počítejte však s tím, že nic nejde hned a že potřebujete praxi – tedy protančit si vše, co se naučíte.

CENA za výuku: jednotlivec nebo pár 700,–Kč/hodinu (cena zahrnuje pronájem prostor a jednoho lektora v rozsahu 1 hodiny = 60 minut, a to včetně DPH). Za více vyučovaných osob nebo za výuku lektorským párem (dvojicí) je cena určena po sdělení vašich požadavků, samozřejmě bude o něco vyšší. Při zrušení lekce méně jak 24 hod. předem je stornopoplatek 100%.

MÍSTO: Taneční centrum Vyšehrad – Kongresové centrum Praha, tř. 5.května 65, Praha 4, metro „C“ Vyšehrad
Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, Praha 7, u Libeňského mostu za budovou KOVO, 2. patro budovy Autovars

TERMÍN výuky: ráno, v poledne, odpoledne nebo večer, teoreticky i v noci – na základě přímé domluvy s lektorem podle našich a Vašich časových možností.

Vhodné oblečení: volné, pohodlné, není nutné společenské

Vhodná obuv: doporučujeme speciální taneční obuv. Nutností je ale obuv, která nepoškodí nebo neznečistí parket.