OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Nemáte čas chodit do večerních tanečních kurzů?
Nevyhovuje vám výuka ve větší skupině žáků?
Nevyhovuje vám žádný z termínů našich kurzů?
Potřebujete se intenzivně a rychleji naučit tančit?
Budete mít svatbu a chcete ji zahájit tancem?

Můžete si u nás sjednat individuální lekce. Počítejte však s tím, že nic nejde hned a že potřebujete praxi – tedy protančit si vše, co se naučíte.

CENA za výuku: jednotlivec nebo pár 700,–Kč/hodinu (cena zahrnuje pronájem prostor a jednoho lektora v rozsahu 1 hodiny = 60 minut, a to včetně DPH). Za více vyučovaných osob nebo za výuku lektorským párem (dvojicí) je cena určena po sdělení vašich požadavků, samozřejmě bude o něco vyšší. Při zrušení lekce méně jak 24 hod. předem je stornopoplatek 100%.

MÍSTO: Taneční centrum Vyšehrad – Kongresové centrum Praha, tř. 5.května 65, Praha 4, metro „C“ Vyšehrad
Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, Praha 7, u Libeňského mostu za budovou KOVO, 2. patro budovy Autovars

TERMÍN výuky: ráno, v poledne, odpoledne nebo večer, teoreticky i v noci – na základě přímé domluvy s lektorem podle našich a Vašich časových možností.

Vhodné oblečení: volné, pohodlné, není nutné společenské

Vhodná obuv: doporučujeme speciální taneční obuv. Nutností je ale obuv, která nepoškodí nebo neznečistí parket.