Nové taneční kurzy DUBEN-ČERVEN 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od dubna 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od dubna otevíráme nových 22 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am navíc rozšiřujeme o kurzy zaměřené pouze na latinu. Od dubna si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také nově rozšiřují hvězdy Stardance Míša Nováková a Tomáš Vořechovský!

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO ŽENY – LADIES LATINO

Smyslné latinskoamerické a karibské tance ve vás rozvinou Vaši ženskost.
Zvyšte si své sebevědomí, odhoďte zábrany a naučte se ladně pohybovat s elegancí a neodolatelným šarmem.
Soustřeďte se samy na sebe – neřešte partnera!
Tanec pěkně formuje postavu, zlepšuje držení těla a zpevňuje důležité partie!!!

Obsah výuky tanečních kurzů pro ženy:

Základem latiny pro ženy jsou běžné latinskoamerické tance, tedy samba, chacha, rumba, jive a salsa. Protančíte si ale také ne zcela tradiční tance, jako je smyslná bachata, brazilský zouk nebo temperamentní paso doble!

Lektoři:

• Lz83, Lmp87, Lsp89, Lp94 a Lvp95 vyučuje Šárka Hesová
    • Lz83 a Lsp91 vyučuje Anežka Štěpánková
    • Lz82 a Lp93 vyučuje Martin Dolák
    • Lz84 a Lmp88 vyučuje hvězda Stardance Tomáš Vořechovský
    • Lmp86 a Lp92 vyučuje Anežka Štěpánková
      • Lz81 a Lsp90 vyučuje Míša Hradecká
    • Lz80 a Lmp85 vyučuje Anežka Štěpánková

Ceny a rozsah:

• základní
      • *Lz82, Lz83, Lz84** 10 lekcí 1490,– Kč
      • Lz81 10 lekcí 1490,– Kč
      • Lz80 10 lekcí 1490,– Kč
  • mírně pokročilí
      • Lmp87, Lmp88 10 lekcí 1590,– Kč
      • Lmp86 10 lekcí 1590,– Kč
      • Lmp85 10 lekcí 1590,– Kč
  • středně pokročilí
    • Lsp89, Lsp91 10 lekcí 1690,– Kč
    • Lsp90 10 lekcí 1690,– Kč
  • pokročilí a velmi pokročilí
      • Lp93, Lp94, Lvp95 10 lekcí 1790,– Kč
      • Lp92 10 lekcí 1790,– Kč

Sleva:

Do našich tanečních kurzů můžete chodit tančit i vícekrát týdně (pondělí, úterý, středa, čtvrtek a neděle) a POZOR, cena druhého tanečního kurzu a dalších kurzů je potom poloviční!!! Při zápisu 2. kurzu v daném období tuto skutečnost uveďte do poznámky v přihlášce. Tato akce se vztahuje pouze na kurzy klasických tanečních kurzů pro dospělé a latino/standard ladies. Nevztahuje se na víkendové ladies! Slevy se nesčítají.

Místa výuky:

• KCP – Kongresové centrum Praha – tř. 5. května 65, PRAHA 4, metro „C“ Vyšehrad
  • PDC – Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, PRAHA 7, vidíte ho z Libeňského mostu, 2. patro prodejny OPEL (Autovars) vedle budovy KOVO,
    • Dvě stanice TRAM od metra „B“ Palmovka (zastávka Maniny)
    • Tři stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo nádraží Holešovice (zastávka Maniny)
  • DC – DANCERS' CLUB – Koněvova 19, PRAHA 3, Sokol Žižkov – 2.patro
    • Bus 133, 175, 207, 509 na zastávku Tachovské náměstí
      • 3 stanice BUS od metra „C+B“ Florenc
      • také od metra „A“ Staroměstská
    • Bus 136, 175 na zastávku Rokycanova
      • 2 stanice BUS od metra „A“ Flora
      • také od metra „B“ Vysočanská, „C“ Prosek, OpatovHáje

Oblečení:

Něco pohodlného a zároveň ženského, v čem se budete cítit dobře a přitažlivě – např. kratší šaty, sukýnky, legíny, topy, trička,…

Obuv na latinskoamerické tance:

Doporučujeme boty na středním podpatku (4–6 cm). Nejlepší jsou samozřejmě speciální taneční botky na latinu, které můžete zakoupit např. v HELLER Dance & Fashion www.hellerdance.cz, Vladislavova 6, Praha 1. Domluvili jsme tam pro vás 10% slevu – slevenky od nás dostanete společně s přihláškou nebo na lekci. Pokud nemůžete nebo nemusíte podpatky, vhodné jsou ještě „jazzovky“ – k doptání ve stejném obchodě.