Nové taneční kurzy DUBEN-ČERVEN 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od dubna 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od dubna otevíráme nových 22 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am navíc rozšiřujeme o kurzy zaměřené pouze na latinu. Od dubna si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také nově rozšiřují hvězdy Stardance Míša Nováková a Tomáš Vořechovský!

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

JUNIOR LADIES – latina pro sólo dívky 12–15 let

Máme pro vás úplně novou juniorskou dívčí taneční skupinu. Čekají vás zábavné tréninky, tance jako ve Stardance (naučíte se zde nejen sambu, chachu, rumbu, jive, salsu, ale také smyslnou bachatu, brazilský zouk nebo temperamentní paso doble) a super parta – vezměte s sebou i kamarádky. Plánujeme v budoucnu i soutěže a taneční vystoupení.

základníLz07Čtvrtekod 9.4.202017:00 - 17:55KCPPřihlásit se »

1.lekce zdarma – přijďte si vyzkoušet první trénink a zjistíte, že vás to bude bavit. :-)
I při zájmu o zkušební lekci zdarma je nutné se přihlásit!

Lektorka: Šárka Hesová – šestinásobná vicemistryně světa, vynikající a zkušená trenérka Rozsah a cena: 10 lekcí 1490,– Kč

OBLEČENÍ:

Něco pohodlného a zároveň ženského, v čem se budete cítit dobře a přitažlivě – např. kratší šaty, sukýnky, legíny, topy, trička, …

OBUV:

Doporučujeme boty na středním podpatku (4–6cm). Nejlepší jsou samozřejmě speciální taneční botky, které můžete zakoupit např. v HELLER Dance & Fashion, Vladislavova 6, Praha 1, (www.hellerdance.cz) – odkaz na proklik. Domluvili jsme tam pro vás 10% slevu – slevenky od nás dostanete v přihlášce nebo na první lekci. Pokud nemůžete podpatky, vhodné jsou ještě „jazzovky“ – k doptání ve stejném obchodě.