Uzavření ZÁPISOVÉ KANCELÁŘE a zrušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Zrušení individuálních lekcí

Vzhledem k opatřením platícím od čtvrtka 22. října rušíme možnost individuálních lekcí. Poslední domluvené lekce mohou tedy proběhnout dnes, ve středu 21. října. O možnosti jejich pokračování Vás budeme určitě informovat všude, kde se dá, stejně tak o zahájení všech kurzů, se kterými stále počítáme.

Uzavření zápisové kanceláře

Od čtvrtka 22. října je též UZAVŘENA Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě, a to do odvolání. Pokud se potřebujete stavit, doporučujeme to stihnout ve středu.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo něco potřebovali, neváhejte se na nás obrátit třeba na e-mailu: hes(zavináč)ta­necniskola.cz.

Moc nás to mrzí. Vyčkávejme, buďme trpěliví a držme si palce.
21. 10. 2020

Odložení začátku kurzů

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ NA LISTOPAD

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

MLÁDEŽ – základní taneční kurzy

Oblečení by vám nemělo bránit ve volném pohybu. Věnujte také velkou pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly.

Chlapci

Tmavý oblek a tmavé boty, tmavé ponožky, bílá či jednobarevná košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou nutné.

Na plesy a prodloužené bílá košile a motýlek.

Dívky

Šaty, delší i kratší sukně (pokud na to máte nožky), halenka, společenské kalhoty jsou možné. Sukně by vám neměla bránit ve volném pohybu. Lehké boty na polovysokém podpatku (cca 4–6 cm) – doporučujeme speciální taneční obuv, velmi vysoké podpatky nejsou vhodné. Boty bez podpatku si vzít můžete, ale pro tanec je podpatek lepší.

Doprovázející

Společenský oděv

Pokračovačky a speciálky

V navazujících pokračovačkách a speciálkách doporučujeme stejné oblečení jako u dospělých a vysokoškoláků (viz níže).

DOSPĚLÍ, VYSOKOŠKOLÁCI

Není nutné, aby pánové měli oblek a saka. Přesto zůstaňme u společenského oblečení. Každodenní civilní oblečení, jeansy, trička apod. nejsou vhodné.
Pánům doporučujeme společenské kalhoty, košili s kravatou, popřípadě společenskou košili s rozhalenkou. Oblečení by vám mělo umožnit zvednout ruce. Musí umožnit pohodlný pohyb.

Dámám doporučujeme delší i kratší sukně, společenské kalhoty, šaty, pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a které vás nebude rušit při tanci.

LADIES KURZY

Něco pohodlného a zároveň ženského, v čem se budete cítit dobře a přitažlivě – např. kratší šaty, sukýnky, legíny, topy, trička,… Obuv na latinskoameric­ké tance:

Doporučujeme boty na středním podpatku (4–6 cm). Nejlepší jsou samozřejmě speciální taneční botky na latinu, které můžete zakoupit např. v HELLER Dance & Fashion www.hellerdance.cz, Vladislavova 6, Praha 1. Domluvili jsme tam pro vás 10% slevu – slevenky od nás dostanete společně s přihláškou nebo na lekci. Pokud nemůžete nebo nemusíte podpatky, vhodné jsou ještě „jazzovky“ – k doptání ve stejném obchodě.

Při zápisu do našich kurzů dostanete slevové kupóny

Vhodné oblečení

Vhodná obuv