Tomáš Vořechovský a Míša Nováková v kurzech LADIES!

Začátkem února zahajujeme 4 kurzy latino Ladies, exkluzivně pod vedením Tomáše Vořechovského a Míši Novákové, hvězd uplynulého ročníku Stardance!
Tomášem Vořechovským se můžete potkat v nedělních kurzech Lz75 a Lmp80 od 2. února
Kurzy s Míšou Novákovou poběží v úterý dopoledne, Lz03 a Lsp04, od 4. února
Přihlašování možné ZDE
Přijďte si zatančit do příjemných klimatizovaných sálů Kongresového centra!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

MLÁDEŽ – základní taneční kurzy

Oblečení by vám nemělo bránit ve volném pohybu. Věnujte také velkou pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly.

Chlapci

Tmavý oblek a tmavé boty, tmavé ponožky, bílá či jednobarevná košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou nutné.

Na plesy a prodloužené bílá košile a motýlek.

Dívky

Šaty, delší i kratší sukně (pokud na to máte nožky), halenka, společenské kalhoty jsou možné. Sukně by vám neměla bránit ve volném pohybu. Lehké boty na polovysokém podpatku (cca 4–6 cm) – doporučujeme speciální taneční obuv, velmi vysoké podpatky nejsou vhodné. Boty bez podpatku si vzít můžete, ale pro tanec je podpatek lepší.

Doprovázející

Společenský oděv

Pokračovačky a speciálky

V navazujících pokračovačkách a speciálkách doporučujeme stejné oblečení jako u dospělých a vysokoškoláků (viz níže).

DOSPĚLÍ, VYSOKOŠKOLÁCI

Není nutné, aby pánové měli oblek a saka. Přesto zůstaňme u společenského oblečení. Každodenní civilní oblečení, jeansy, trička apod. nejsou vhodné.
Pánům doporučujeme společenské kalhoty, košili s kravatou, popřípadě společenskou košili s rozhalenkou. Oblečení by vám mělo umožnit zvednout ruce. Musí umožnit pohodlný pohyb.

Dámám doporučujeme delší i kratší sukně, společenské kalhoty, šaty, pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a které vás nebude rušit při tanci.

Při zápisu do našich kurzů dostanete slevové kupóny

Vhodné oblečení

Vhodná obuv