TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

MLÁDEŽ – základní taneční kurzy

Oblečení by vám nemělo bránit ve volném pohybu. Věnujte také velkou pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly.

Chlapci

Tmavý oblek a tmavé boty, tmavé ponožky, bílá či jednobarevná košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou nutné.

Na plesy a prodloužené bílá košile a motýlek.

Dívky

Šaty, delší i kratší sukně (pokud na to máte nožky), halenka, společenské kalhoty jsou možné. Sukně by vám neměla bránit ve volném pohybu. Lehké boty na polovysokém podpatku (cca 4–6 cm) – doporučujeme speciální taneční obuv, velmi vysoké podpatky nejsou vhodné. Boty bez podpatku si vzít můžete, ale pro tanec je podpatek lepší.

Doprovázející

Společenský oděv

Pokračovačky a speciálky

V navazujících pokračovačkách a speciálkách doporučujeme stejné oblečení jako u dospělých a vysokoškoláků (viz níže).

DOSPĚLÍ, VYSOKOŠKOLÁCI

Není nutné, aby pánové měli oblek a saka. Přesto zůstaňme u společenského oblečení. Každodenní civilní oblečení, jeansy, trička apod. nejsou vhodné.
Pánům doporučujeme společenské kalhoty, košili s kravatou, popřípadě společenskou košili s rozhalenkou. Oblečení by vám mělo umožnit zvednout ruce. Musí umožnit pohodlný pohyb.

Dámám doporučujeme delší i kratší sukně, společenské kalhoty, šaty, pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a které vás nebude rušit při tanci.

Při zápisu do našich kurzů dostanete slevové kupóny

Vhodné oblečení

Vhodná obuv