PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

MLÁDEŽ – základní taneční kurzy

Oblečení by vám nemělo bránit ve volném pohybu. Věnujte také velkou pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly.

Chlapci

Tmavý oblek a tmavé boty, tmavé ponožky, bílá či jednobarevná košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou nutné.

Na plesy a prodloužené bílá košile a motýlek.

Dívky

Šaty, delší i kratší sukně (pokud na to máte nožky), halenka, společenské kalhoty jsou možné. Sukně by vám neměla bránit ve volném pohybu. Lehké boty na polovysokém podpatku (cca 4–6 cm) – doporučujeme speciální taneční obuv, velmi vysoké podpatky nejsou vhodné. Boty bez podpatku si vzít můžete, ale pro tanec je podpatek lepší.

Doprovázející

Společenský oděv

Pokračovačky a speciálky

V navazujících pokračovačkách a speciálkách doporučujeme stejné oblečení jako u dospělých a vysokoškoláků (viz níže).

DOSPĚLÍ, VYSOKOŠKOLÁCI

Není nutné, aby pánové měli oblek a saka. Přesto zůstaňme u společenského oblečení. Každodenní civilní oblečení, jeansy, trička apod. nejsou vhodné.
Pánům doporučujeme společenské kalhoty, košili s kravatou, popřípadě společenskou košili s rozhalenkou. Oblečení by vám mělo umožnit zvednout ruce. Musí umožnit pohodlný pohyb.

Dámám doporučujeme delší i kratší sukně, společenské kalhoty, šaty, pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a které vás nebude rušit při tanci.

LADIES KURZY

Něco pohodlného a zároveň ženského, v čem se budete cítit dobře a přitažlivě – např. kratší šaty, sukýnky, legíny, topy, trička,… Obuv na latinskoameric­ké tance:

Doporučujeme boty na středním podpatku (4–6 cm). Nejlepší jsou samozřejmě speciální taneční botky na latinu, které můžete zakoupit např. v HELLER Dance & Fashion www.hellerdance.cz, Vladislavova 6, Praha 1. Domluvili jsme tam pro vás 10% slevu – slevenky od nás dostanete společně s přihláškou nebo na lekci. Pokud nemůžete nebo nemusíte podpatky, vhodné jsou ještě „jazzovky“ – k doptání ve stejném obchodě.

Při zápisu do našich kurzů dostanete slevové kupóny

Vhodné oblečení

Vhodná obuv