Mimořádné zrušení kurzů - pondělní ladies DC

POZOR

z provozních důvodů jsou dnes, v pondělí 18. 3. 2019, ZRUŠENY kurzy ladies Lz60 a Lmp65 v Dancers' Clubu (Žižkov). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

MLÁDEŽ – základní taneční kurzy

Oblečení by vám nemělo bránit ve volném pohybu. Věnujte také velkou pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly.

Chlapci

Tmavý oblek a tmavé boty, tmavé ponožky, bílá či jednobarevná košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou nutné.

Na plesy a prodloužené bílá košile a motýlek.

Dívky

Šaty, delší i kratší sukně (pokud na to máte nožky), halenka, společenské kalhoty jsou možné. Sukně by vám neměla bránit ve volném pohybu. Lehké boty na polovysokém podpatku (cca 4–6 cm) – doporučujeme speciální taneční obuv, velmi vysoké podpatky nejsou vhodné. Boty bez podpatku si vzít můžete, ale pro tanec je podpatek lepší.

Doprovázející

Společenský oděv

Pokračovačky a speciálky

V navazujících pokračovačkách a speciálkách doporučujeme stejné oblečení jako u dospělých a vysokoškoláků (viz níže).

DOSPĚLÍ, VYSOKOŠKOLÁCI

Není nutné, aby pánové měli oblek a saka. Přesto zůstaňme u společenského oblečení. Každodenní civilní oblečení, jeansy, trička apod. nejsou vhodné.
Pánům doporučujeme společenské kalhoty, košili s kravatou, popřípadě společenskou košili s rozhalenkou. Oblečení by vám mělo umožnit zvednout ruce. Musí umožnit pohodlný pohyb.

Dámám doporučujeme delší i kratší sukně, společenské kalhoty, šaty, pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a které vás nebude rušit při tanci.

Při zápisu do našich kurzů dostanete slevové kupóny

Vhodné oblečení

Vhodná obuv