OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Vybraný kurz

Osobní údaje
Na email Vám odešleme detaily o kurzech, přihlášku a další informace.
Zadávejte celé, bez lomítka, nebo jako datum narození ve tvaru RČ (RRMMDD). Slouží jako variabilní symbol pro platbu bankou.
Odeslání přihlášky
Pro získání bonusu zadejte kód, který jste obdrželi.
Máte kód od kamaráda ? Napište od koho, nejaktivnější odměníme :-).

Povinné takto označené položky jsou povinné

spinner

Rodné číslo zadávejte prosím bez lomítka, bude použito jako variabilní symbol platby a dále k vaší identifikaci. Pokud nemáte rodné číslo přiděleno, napište prvních 6 číslic podle vašeho data narození (RRMMDD).

Odesláním přihlášky souhlasíte se stornovacími podmínkami Taneční školy Hes. Osobní údaje budou použity pouze pro vnitřní potřeby Taneční školy HES a nebudou poskytnuty třetím stranám.