Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ 2020

Posun začátku kurzů

Jsme nuceni stále posouvat začátek všech našich kurzů. Zatímco většina s nich začne nebo bude pokračovat od prosince letošního roku (doufejme), u kurzů pro MLÁDEŽ je situace poněkud složitější. Protože středoškolské taneční kurzy jsou vázány na školní docházku, dá se odhadnout, že jejich začátek bude:

• v prosinci 0,05 %
  • v lednu 32 %
  • v únoru 34 %
  • v březnu 33 %
  • v dubnu 0,95 %

Věštění z koule je náročná činnost. Proto začátek kurzů pro mládež, které měly začít před měsícem, posouváme zatím na leden 2021. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.
Jsme trpěliví. Nic jiného nám nezbývá. :)

Děkujeme za pochopení!
4. 11. 2020

Odložení začátku kurzů na prosinec 2020 a leden 2021

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ na prosinec a leden

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek prosince. Kurzy pro mládež zahájíme pravděpodobně, doufáme moc, snad v LEDNU 2021. Ostatní kurzy, tedy kurzy pro vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

Pro-AM LADIES – TANEC S PROFESIONÁLNÍM PARTNEREM

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních či latinskoamerických tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Na kurzu Lstt05 budou partneři každý týden! Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

základníLstt01Úterýod 2.3.202117:00 - 17:55KCPPřihlásit se »
základníLlat02Neděleod 7.3.202117:00 - 17:55KCPPřihlásit se »
mírně pokročilíLlat03Pondělíod 1.3.202117:00 - 17:55KCPPřihlásit se »
středně pokročilíLstt05Čtvrtekod 4.3.202117:00 - 17:55KCPPřihlásit se »

Pokud je váš vybraný kurz zavřený, napište nám na info@tanecniskola.cz a my Vás zařadíme mezi náhradníky.

>>> PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ <<<

Ceny, rozsah a lektoři:

• KCP – Kongresové centrum Praha
    • Lstt01, 10 lekcí, 1990,– Kč, vyučuje Martin Vika
    • Llat02, 10 lekcí, 1990,– Kč, vyučuje hvězda stardance Tomáš Vořechovský
    • Llat03, 10 lekcí, 1990,– Kč, vyučuje hvězda stardance Tomáš Vořechovský
    • Lstt04, 10 lekcí, 1990,– Kč, vyučuje Milan Sedlář
    • Lstt05, 10 lekcí, 2990,– Kč, vyučuje Martin Vika

Náplň kurzů:

• Lstt01 – náplň kurzu odpovídá úrovni Pre-bronze
  • Llat02 – náplň kurzu odpovídá úrovni Pre-bronze
  • Llat03 – náplň kurzu odpovídá úrovni Bronze
  • Lstt04 – náplň kurzu odpovídá úrovni Bronze
  • Lstt05 – náplň kurzu odpovídá úrovni Silver

Oblečení:

Něco pohodlného a zároveň ženského, v čem se budete cítit dobře a přitažlivě – na latinu např. kratší šaty, sukýnky, legíny, topy, trička,.. a na standard např. delší sukně, společenské kalhoty, …

Obuv na latinskoamerické a standardní tance:

Doporučujeme boty na středním podpatku (4–6 cm). Nejlepší jsou samozřejmě speciální taneční botky na latinu a standard, které můžete zakoupit např. v HELLER Dance & Fashion www.hellerdance.cz, Vladislavova 6, Praha 1. Domluvili jsme tam pro vás 10% slevu – slevenky od nás dostanete společně s přihláškou nebo na lekci. Pokud nemůžete nebo nemusíte podpatky, vhodné jsou ještě „jazzovky“ – k doptání ve stejném obchodě.