TANČÍRNA 3.3.2023

Tančírna v pátek 3. 3. 2023 v PDC!

Připomínáme, že nadcházející tančírna v pátek 3. března proběhne výjimečně v Prague Dance Centre v Holešovicích. Tak pozor, ať nám nezabloudíte na Žižkov :-)

Taneční kurzy JARO 2023

Přihlašovaní na JARO spuštěno!

Už teď se můžete přihlásit do tanečních kurzů v období duben-červen 2023. Začínáme v půlce dubna, dva týdny po Jarním plese :-)
Jako vždy, otevíráme kurzy všech úrovní. Vybírat můžete již tradičně z párových tanečních kurzů pro dospělé i tanečních kurzů pro vysokoškoláky a samozřejmě z velkého množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V dubnu 2023 otevíráme nových 21 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete tanečního partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete třeba i během pracovní obědové pauzy s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.

Pojďme společně vtančit do hezčí části roku a užijme si jaro :-)
Vaše Taneční škola Hes

Krásné Vánoce!

Přejeme vám radostné a klidné prožití vánočních svátků a budeme se těšit na setkání opět v novém roce 2023.

V posledním týdnu v roce žádné kurzy ani lekce neprobíhají, všichni budeme odpočívat a trávit čas se svými blízkými. Také všechna naše studia budou uzavřena, a to i na Silvestra. Silvestrovská párty bude třeba zase příští rok.
Potřebujete-li s námi řešit něco osobně na recepci v Dancers's Clubu, stavte se u nás zase v lednu :-)

23. 12. 2022

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

DUBEN – ČERVEN 2023

SALSA LINEA

mírně pokročilíSalsa Smp05Úterýod 11.4.202318:00 - 18:55Dancers ClubPřihlásit se »
pokročilíSalsa Sp06Úterýod 11.4.202319:00 - 20:30Dancers ClubPřihlásit se »

Cena a rozsah:

• Smp05 10 lekcí (10×60 min), 1.990,–Kč/os.
  • Sp06 10 lekcí (10×90 min), 2.550,–Kč/os.
  • vyučují Agnieszka Przyhoda a Milan Zukal.

Úroveň:

• Smp05 – mírně pokročilí – nové figury a pokročilejší vedení
  • Sp06 – středně pokročilí + pokročilí – ještě náročnější figury, zdokonalování ve­dení

Vyzkoušejte, level je možné změnit.

KARIBIK – BACHATA + KUBÁNSKÁ SALSA(RUEDA)

základníKaribik01Středaod 8.2.202319:20 - 20:35Dancers ClubPřihlásit se »
mírně pokročilíKaribik02Středaod 1.2.202320:35 - 21:50Dancers ClubPlně obsazeno

Cena a rozsah:

• Karibik01, Karibik02 10 lekcí (10×75 min), 2.450,–Kč/os.
  • vyučují Marie Ančerlová a Petr Dudek

Kurz základů kubánské salsy (Ruedy) a bachaty.
Místo výuky: DANCERS' CLUB – Koněvova 19, Praha 3, Sokol Žižkov – 2. patro, dvě zastávky od metra „A“ Flora (BUS Rokycanova) nebo tři od metra „C“ Florenc (BUS Tachovské náměstí).

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

STORNOVACÍ PODMÍNKY kurzů a dárkových poukazů:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10 % ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20 % ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100 % ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.