TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

V našich kurzech se naučíte základy běžných společenských párových tanců tak, abyste si mohli dobře, bez stresu a s radostí zatančit na každém plese, společenském večeru, svatbě nebo večírku.

PROGRAM VÝUKY

Vyučujeme podle osnov Svazu učitelů tance ČR, profesního svazu tanečních mistrů.

STANDARDNÍ TANCE (MODERN BALLROOM)

• Waltz

• Čardáš
  • Charleston

OBTÍŽNOST

Pořádáme pět úrovní tanečních pro SŠ, VŠ a dospělé, které na sebe navazují:

mládež VŠ a dospělí
základní 36 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
pokračovací kurz 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
speciálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
experimentálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
hobby kluby přípravka klubu pravidelně 1× týdně

Na speciálky a experimentálky pro středoškoláky volně navazuje přípravka sportovního tanečního klubu a na experimentálky pro dospělé navazuje hobby klub.

Koho to baví tak, že chce ve standardních nebo latinskoamerických tancích soutěžit, může chodit tančit vícekrát týdně – máme pro něj náš sportovní taneční klub.