Tomáš Vořechovský a Míša Nováková v kurzech LADIES!

Začátkem února zahajujeme 4 kurzy latino Ladies, exkluzivně pod vedením Tomáše Vořechovského a Míši Novákové, hvězd uplynulého ročníku Stardance!
Tomášem Vořechovským se můžete potkat v nedělních kurzech Lz75 a Lmp80 od 2. února
Kurzy s Míšou Novákovou poběží v úterý dopoledne, Lz03 a Lsp04, od 4. února
Přihlašování možné ZDE
Přijďte si zatančit do příjemných klimatizovaných sálů Kongresového centra!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

V našich kurzech se naučíte základy běžných společenských párových tanců tak, abyste si mohli dobře, bez stresu a s radostí zatančit na každém plese, společenském večeru, svatbě nebo večírku.

PROGRAM VÝUKY

Vyučujeme podle osnov Svazu učitelů tance ČR, profesního svazu tanečních mistrů.

STANDARDNÍ TANCE (MODERN BALLROOM)

• Waltz

• Čardáš
  • Charleston

OBTÍŽNOST

Pořádáme pět úrovní tanečních pro SŠ, VŠ a dospělé, které na sebe navazují:

mládež VŠ a dospělí
základní 36 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
pokračovací kurz 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
speciálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
experimentálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
hobby kluby přípravka klubu pravidelně 1× týdně

Na speciálky a experimentálky pro středoškoláky volně navazuje přípravka sportovního tanečního klubu a na experimentálky pro dospělé navazuje hobby klub.

Koho to baví tak, že chce ve standardních nebo latinskoamerických tancích soutěžit, může chodit tančit vícekrát týdně – máme pro něj náš sportovní taneční klub.