LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

Pokračování ve výuce tanečních kurzů v srpnu 2020

Vážení klienti,

druhá část tanečních kurzů, které byly zahájeny začátkem června, bude probíhat od neděle 23. 8. 2020. Tento den se bude pro nedělní kurzy konat 5. lekce. V následujícím týdnu (od pondělí 24. 8. 2020) pak budou probíhat lekce šesté.

Začátek kurzů platí po VŠECHNY KURZY, tedy i pro dětské kurzy a kurzy moderny. Se všemi se tedy budeme vídat zase od neděle.

Pokud Vás zajímá nahrazování lekcí, všechny kurzy naleznete v kalendáři právě probíhajících kurzů.

Máte-li dotazy, neváhejte se na nás obrátit na Facebooku, mailem, popř. telefonicky.
Vaše Taneční škola Hes

Taneční kurzy během letních prázdnin

Letní kurzy tanečních pro dospělé a ladies

I letos máme v nabídce několik letních kurzů tanečních pro dospěléladies! Tančíme na klimatizovaných sálech se zrcadly v Kongresovém centru na Vyšehradě každou středu a čtvrtek.

Každá lekce je věnována pouze jednomu tanci. Oproti standardnímu formátu kurzů, které běží přes rok, je možné se hlásit na jednotlivé lekce ZVLÁŠŤ. Cena jedné lekce tanečních je 250,– Kč/os., pro ladies 200,– Kč. Cena za více lekcí je ale samozřejmě výhodnější :)

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

Informace o kurzech ZDE
Rozpis lekcí:

• 15. 7. 2020 – Martin Pechanda a Lenka Kovandová – TANGO
  • 22. 7. 2020 – Robert Pěnkava a Anežka Štěpánková – RUMBA
  • 29. 7. 2020 – Roman Kytka a Míša Hradecká – WALTZ
  • 5. 8. 2020 – Michal Mládek a Martina Maňásková – CHACHA
  • 12. 8. 2020 – Milan Sedlář a Šárka Hesová – SLOWFOX
  • 19. 8. 2020 – Martin Vika a Jana Horáková – JIVE

Přihlášení na jednotlivé lekce – ZDE

LADIES KURZY

Informace o kurzech ZDE
Rozpis lekcí:

• 16. 7. 2020 – Martin Dolák – SAMBA
  • 23. 7. 2020 – Anežka Štěpánková – JIVE
  • 30. 7. 2020 – Míša Hradecká – RUMBA
  • 6. 8. 2020 – Michal Mládek – CHACHA
  • 13. 8. 2020 – Šárka Hesová – SALSA, BACHATA
  • 20. 8. 2020 – Martin Vika – TANGO

Přihlášení na jednotlivé lekce – ZDE

Neváhejte, a tančete i o prázdninách! Na podzim se zkušenosti budou hodit, nezapomeňte, že 10. října 2020 proběhne v Kongresovém centru na Vyšehradě odložený Jarní ples! :)

Zápisová kancelář přes léto UZAVŘENA

Připomínáme, že Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě je v období letních prázdnin UZAVŘENA. Budeme se na Vás těšit opět v září, a to během otevíracích hodin.

Taneční kurzy na PODZIM 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od ŘÍJNA 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od října otevíráme nových 15 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am jsme navíc rozšířili o kurzy zaměřené pouze na latinu. I od října si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také stále rozšiřují hvězdy Stardance Tomáš Vořechovský a Michal Mládek.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

V našich kurzech se naučíte základy běžných společenských párových tanců tak, abyste si mohli dobře, bez stresu a s radostí zatančit na každém plese, společenském večeru, svatbě nebo večírku.

PROGRAM VÝUKY

Vyučujeme podle osnov Svazu učitelů tance ČR, profesního svazu tanečních mistrů.

STANDARDNÍ TANCE (MODERN BALLROOM)

• Waltz

• Čardáš
  • Charleston

OBTÍŽNOST

Pořádáme pět úrovní tanečních pro SŠ, VŠ a dospělé, které na sebe navazují:

mládež VŠ a dospělí
základní 36 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
pokračovací kurz 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
speciálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
experimentálky 20 vyučovacích hodin 20 vyučovacích hodin
hobby kluby přípravka klubu pravidelně 1× týdně

Na speciálky a experimentálky pro středoškoláky volně navazuje přípravka sportovního tanečního klubu a na experimentálky pro dospělé navazuje hobby klub.

Koho to baví tak, že chce ve standardních nebo latinskoamerických tancích soutěžit, může chodit tančit vícekrát týdně – máme pro něj náš sportovní taneční klub.