Taneční pro CHLAPCE za 1990 Kč

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ se slevou

Začínáme už tento týden! A pokud ještě váháte, je nejvyšší čas se rozhodnout.
V některých kurzech máme ještě místo, a v některých i více místa. Kluci u nás ve vybraných kurzech mohou nyní dosáhnout na zajímavou slevu. Pozvěte a vezměte i své kamarády, kteří do tanečních ještě nechodili, a se kterými byste se chtěli bavit v tanečních kurzech společně.

Last minute cena 1990 Kč pro CHLAPCE platí na kurz Z74 v NEDĚLI od 16:00 v Kongresovém centru na Vyšehradě. Přihlašování rovnou, na této adrese.

Cena je platná při přihlášení do 16. října 2022. Slevy a další akce se nesčítají.

Více informací o rozsahu kurzů, místech konání a přihlašování na ostatní kurzy zde.

Těšíme se na vás!

Páteční tančírna v provozu

Vážení taneční přátelé,

po letní pauze se vrací vaše i naše oblíbená páteční tančírna. První tančírna proběhne 8. září 2022, a od tohoto pátku pak už pravidelně až do Vánoc.
Vše zůstává při starém:

• vstupné 100 Kč/os.
  • tančíme od 20:00 do půlnoci
  • vstup do Dancers' Clubu od 19:30

Moc se na vás na parketě těšíme! Anebo… se těšíme i na baru :-)

Nové kurzy na PODZIM 2022

Přihlašování do nových kurzů od ŘÍJNA 2022 je v plném proudu!

Můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond i náš HOBBY KLUB.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V říjnu otevíráme nových 17 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete i dopoledne s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.

Plesová sezona bude v říjnu pomalu začínat, a tak se bude hodit zopakovat si všechno tančení – anebo se odhodlat a konečně s tancováním začít :-)
Vaše Taneční škola Hes

OPAKOVACÍ KURZY v září

OPAKOVACÍ TANEČNÍ KURZY – 4 LEKCE

Po letních prázdninách máte již tradičně možnost k pozvolnému návratu na taneční parket. Během září otevíráme OPAKOVACÍ KURZY jak pro ladies, tak pro dospělé.

Během čtyř opakovacích lekcí v průběhu září projdeme vše, co byste měli znát, abyste mohli od října pohodlně pokračovat v pravidelných tanečních kurzech.

A pro koho opakovačky jsou?

Opakovací kurzy jsou pro absolventy všech úrovní. V základním opakovacím kurzu společně projdeme všechno důležité ze základního kurzu, takže od října pak budete moci bez starostí tančit v pokračovacím kurzu.
Pokud si tedy myslíte, že jste přes prázdniny všechno zapomněli, netroufáte si na vyšší úroveň kurzů nebo se jen nemůžete dočkat kurzů na podzim, pak jsou OPAKOVACÍ KURZY přesně pro vás!

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2022/2023

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2022

Dnes, tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2022. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2021 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Další informace o kurzech Vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo v nutných případech na telefonním čísle 603 47 47 17.

Těšíme se na Vás! :-)

TANEČNÍ ZA JEDEN VÍKEND

Nemáte přes týden čas a přesto chcete tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Pokud jste odpověděli ANO minimálně na jednu z těchto otázek, přijďte do našich víkendových tanečních:

MOMENTÁLNĚ NEJSOU PLÁNOVÁNY ŽÁDNÉ VÍKENDOVÉ KURZY.

Víkendový kurz obsahuje 7 vyučovacích lekcí (7 lekcí v sobotu), kde se naučíte/zopakujete repertoár jedné skupiny tanců (STT nebo LAT) případně jednotlivých tanců.

Časový harmonogram (sobota – 7 vyučovacích hodin):

oběd

Místa výuky:

• KCP – Kongresové centrum Praha, PRAHA 4, tř. 5.května 65, metro „C“ VYŠEHRAD
    • Malý sál (400 m2),
    • Zrcadlový sál (sál 1/sál 2)
  • PDC – Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, PRAHA 7
    • objekt vidíte z Libeňského mostu – 2. patro prodejny OPEL (Autovars) vedle budovy KOVO.
    • 2 stanice TRAM od metra „B“ Palmovka
    • 3 stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo Nádraží Holešovice (zastávka Maniny)
    • parkovat můžete na parkovišti u objektu
  • DC – DANCERS' CLUB – Koněvova 19, PRAHA 3, Sokol Žižkov – 2.patro
    • Bus 133, 175, 207, 509 na zastávku Tachovské náměstí
      • 3 stanice BUS od metra „C+B“ Florenc
      • také od metra „A“ Staroměstská
    • Bus 136, 175 na zastávku Rokycanova
      • 2 stanice BUS od metra „A“ Flora
      • také od metra „B“ Vysočanská, „C“ Prosek, OpatovHáje
      • od 18:00 možné bezplatné parkování přímo před budovou

Cena: jen 750,–/os.!!!

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti před zahájením kurzu ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti do 15 dnů a více před zahájením kurzu z ostatních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Při zrušení účasti 1–14 dní před zahájením kurzu je stornopoplatek 50% ze zaplacené ceny
  4. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.