Nové taneční kurzy DUBEN-ČERVEN 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od dubna 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od dubna otevíráme nových 22 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am navíc rozšiřujeme o kurzy zaměřené pouze na latinu. Od dubna si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také nově rozšiřují hvězdy Stardance Míša Nováková a Tomáš Vořechovský!

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ ZA JEDEN VÍKEND

Nemáte přes týden čas a přesto chcete tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Pokud jste odpověděli ANO minimálně na jednu z těchto otázek, přijďte do našich víkendových tanečních:

LEDEN – BŘEZEN 2020

Další víkendové kurzy budou vypsány v období leden – březen 2020.

Připravili jsme pro vás další víkendové taneční kurzy – nejen jako oddych od starostí všedních dní, ale také jako opakování a přípravu na pravidelné kurzy!

Víkendový kurz obsahuje 7 vyučovacích lekcí (7 lekcí v sobotu), kde se naučíte/zopakujete repertoár jedné skupiny tanců (STT nebo LAT) případně jednotlivých tanců.

Časový harmonogram (sobota – 7 vyučovacích hodin):

oběd

Místa výuky:

• KCP – Kongresové centrum Praha, PRAHA 4, tř. 5.května 65, metro „C“ VYŠEHRAD
    • Malý sál (400 m2),
    • Zrcadlový sál (sál 1/sál 2)
  • PDC – Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, PRAHA 7
    • objekt vidíte z Libeňského mostu – 2. patro prodejny OPEL (Autovars) vedle budovy KOVO.
    • 2 stanice TRAM od metra „B“ Palmovka
    • 3 stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo Nádraží Holešovice (zastávka Maniny)
    • parkovat můžete na parkovišti u objektu
  • DC – DANCERS' CLUB – Koněvova 19, PRAHA 3, Sokol Žižkov – 2.patro
    • Bus 133, 175, 207, 509 na zastávku Tachovské náměstí
      • 3 stanice BUS od metra „C+B“ Florenc
      • také od metra „A“ Staroměstská
    • Bus 136, 175 na zastávku Rokycanova
      • 2 stanice BUS od metra „A“ Flora
      • také od metra „B“ Vysočanská, „C“ Prosek, OpatovHáje
      • od 18:00 možné bezplatné parkování přímo před budovou

Cena: jen 750,–/os.!!!

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti před zahájením kurzu ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti do 15 dnů a více před zahájením kurzu z ostatních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Při zrušení účasti 1–14 dní před zahájením kurzu je stornopoplatek 50% ze zaplacené ceny
  4. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.