Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ 2020

Posun začátku kurzů

Jsme nuceni stále posouvat začátek všech našich kurzů. Zatímco většina s nich začne nebo bude pokračovat od prosince letošního roku (doufejme), u kurzů pro MLÁDEŽ je situace poněkud složitější. Protože středoškolské taneční kurzy jsou vázány na školní docházku, dá se odhadnout, že jejich začátek bude:

• v prosinci 0,05 %
  • v lednu 32 %
  • v únoru 34 %
  • v březnu 33 %
  • v dubnu 0,95 %

Věštění z koule je náročná činnost. Proto začátek kurzů pro mládež, které měly začít před měsícem, posouváme zatím na leden 2021. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.
Jsme trpěliví. Nic jiného nám nezbývá. :)

Děkujeme za pochopení!
4. 11. 2020

Odložení začátku kurzů na prosinec 2020 a leden 2021

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ na prosinec a leden

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek prosince. Kurzy pro mládež zahájíme pravděpodobně, doufáme moc, snad v LEDNU 2021. Ostatní kurzy, tedy kurzy pro vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

TANEČNÍ ZA JEDEN VÍKEND

Nemáte přes týden čas a přesto chcete tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Pokud jste odpověděli ANO minimálně na jednu z těchto otázek, přijďte do našich víkendových tanečních:

MOMENTÁLNĚ NEJSOU PLÁNOVÁNY ŽÁDNÉ VÍKENDOVÉ KURZY.

Víkendový kurz obsahuje 7 vyučovacích lekcí (7 lekcí v sobotu), kde se naučíte/zopakujete repertoár jedné skupiny tanců (STT nebo LAT) případně jednotlivých tanců.

Časový harmonogram (sobota – 7 vyučovacích hodin):

oběd

Místa výuky:

• KCP – Kongresové centrum Praha, PRAHA 4, tř. 5.května 65, metro „C“ VYŠEHRAD
    • Malý sál (400 m2),
    • Zrcadlový sál (sál 1/sál 2)
  • PDC – Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, PRAHA 7
    • objekt vidíte z Libeňského mostu – 2. patro prodejny OPEL (Autovars) vedle budovy KOVO.
    • 2 stanice TRAM od metra „B“ Palmovka
    • 3 stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo Nádraží Holešovice (zastávka Maniny)
    • parkovat můžete na parkovišti u objektu
  • DC – DANCERS' CLUB – Koněvova 19, PRAHA 3, Sokol Žižkov – 2.patro
    • Bus 133, 175, 207, 509 na zastávku Tachovské náměstí
      • 3 stanice BUS od metra „C+B“ Florenc
      • také od metra „A“ Staroměstská
    • Bus 136, 175 na zastávku Rokycanova
      • 2 stanice BUS od metra „A“ Flora
      • také od metra „B“ Vysočanská, „C“ Prosek, OpatovHáje
      • od 18:00 možné bezplatné parkování přímo před budovou

Cena: jen 750,–/os.!!!

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti před zahájením kurzu ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti do 15 dnů a více před zahájením kurzu z ostatních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Při zrušení účasti 1–14 dní před zahájením kurzu je stornopoplatek 50% ze zaplacené ceny
  4. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.