Uzavření ZÁPISOVÉ KANCELÁŘE a zrušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Zrušení individuálních lekcí

Vzhledem k opatřením platícím od čtvrtka 22. října rušíme možnost individuálních lekcí. Poslední domluvené lekce mohou tedy proběhnout dnes, ve středu 21. října. O možnosti jejich pokračování Vás budeme určitě informovat všude, kde se dá, stejně tak o zahájení všech kurzů, se kterými stále počítáme.

Uzavření zápisové kanceláře

Od čtvrtka 22. října je též UZAVŘENA Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě, a to do odvolání. Pokud se potřebujete stavit, doporučujeme to stihnout ve středu.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo něco potřebovali, neváhejte se na nás obrátit třeba na e-mailu: hes(zavináč)ta­necniskola.cz.

Moc nás to mrzí. Vyčkávejme, buďme trpěliví a držme si palce.
21. 10. 2020

Odložení začátku kurzů

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ NA LISTOPAD

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

TANEČNÍ ZA JEDEN VÍKEND

Nemáte přes týden čas a přesto chcete tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Pokud jste odpověděli ANO minimálně na jednu z těchto otázek, přijďte do našich víkendových tanečních:

MOMENTÁLNĚ NEJSOU PLÁNOVÁNY ŽÁDNÉ VÍKENDOVÉ KURZY.

Víkendový kurz obsahuje 7 vyučovacích lekcí (7 lekcí v sobotu), kde se naučíte/zopakujete repertoár jedné skupiny tanců (STT nebo LAT) případně jednotlivých tanců.

Časový harmonogram (sobota – 7 vyučovacích hodin):

oběd

Místa výuky:

• KCP – Kongresové centrum Praha, PRAHA 4, tř. 5.května 65, metro „C“ VYŠEHRAD
    • Malý sál (400 m2),
    • Zrcadlový sál (sál 1/sál 2)
  • PDC – Prague Dance Centre – Jankovcova 2a, PRAHA 7
    • objekt vidíte z Libeňského mostu – 2. patro prodejny OPEL (Autovars) vedle budovy KOVO.
    • 2 stanice TRAM od metra „B“ Palmovka
    • 3 stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo Nádraží Holešovice (zastávka Maniny)
    • parkovat můžete na parkovišti u objektu
  • DC – DANCERS' CLUB – Koněvova 19, PRAHA 3, Sokol Žižkov – 2.patro
    • Bus 133, 175, 207, 509 na zastávku Tachovské náměstí
      • 3 stanice BUS od metra „C+B“ Florenc
      • také od metra „A“ Staroměstská
    • Bus 136, 175 na zastávku Rokycanova
      • 2 stanice BUS od metra „A“ Flora
      • také od metra „B“ Vysočanská, „C“ Prosek, OpatovHáje
      • od 18:00 možné bezplatné parkování přímo před budovou

Cena: jen 750,–/os.!!!

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti před zahájením kurzu ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti do 15 dnů a více před zahájením kurzu z ostatních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Při zrušení účasti 1–14 dní před zahájením kurzu je stornopoplatek 50% ze zaplacené ceny
  4. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.